Ogłoszenia drobne
> Praca

Atrakcyjna Praca w Wolnym Czasie

Zapraszam do współpracy z firmą FM GROUP POLSKA ,producentem wysokiej jakości trwałych perfum Do wyboru wiele znanych i lubianych zapachów, oraz ponad 80 innych produktów .Produkty kolorowe do makijażu oczu, ust i policzków oraz mineralne pudry i fluidy ,produkty FOR HOME dla Ciebie dla Twojego domu środki czystości. Zysk na produkcie 40% (ponad 10 zł). Żadnego miesięcznego obowiązku zamawiania .Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum ,katalogami co z łatwością pozwoli zbierać zamówienia .Dodatkowo dla osób chcących budować własne grupy sprzedażowe-rewelacyjny plan marketingowy pozwoli zarabiać Tobie w krótkim czasie konkretne pieniądze .Szczegóły oferty na mojej stronie www.mahorka.cola.pl jeśli będziesz zainteresowany skontaktuj się GG-8741838 tel-515741895,emeil ksyniooo5[<@>]wp.pl Dodatkowo FM GROUP MOBILE - Telefonia komórkowa.

sobota, 18 grudnia 2010 Telefon: 515741895

Kliknij aby powiększyć obrazek.

Poszukuję przedstawicieli handlowych

Poszukuję osoby w charakterze przedstawiciela handlowego działającego w obrębie
swego miejsca zamieszkania w branży rolno-zbożowej. Praca polegała będzie na
pozyskiwaniu osób chętnych sprzedać zboże oraz zawieraniu umów na zakup zboża, łubinu, gryki, grochu, rzepaku w ilościach min 23t. Wynagrodzenia około 10zł za każdą zakontraktowaną tonę zboża. Więcej informacji pod nr 605-971-293

czwartek, 16 grudnia 2010 Telefon: 605971293

TRAKTORZYŚCI

Trzech Absolwentów technikum rolniczego poszukuje pracy jako traktorzysta,operator maszyn i urządzeń rolniczych.
Posiadamy prawo jazdy kategorii T,B,uprawnienia operatora kombajnu zbożowego oraz sieczkarni samobieżnej. Aktualnie od dzieciństwa pracujemy na gospodarstwie u ojców co świadczy o wieloletniej praktyce w tym zawodzie, praca odbywa się na sprzęcie rolniczym wysokiej klasy(massey ferguson,john deere,valtra,bizon dynamic, claas jaguar)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 695 058 049 lub 782 471 657

piątek, 10 grudnia 2010 Telefon: 782471657

Pracuj dla siebie - zacznij zarabiać !

Brakuje Ci do następnej wypłaty? Twoja pozycja w pracy zawodowej jest zagrożona? Nie wiesz co z tym zrobić? Zapraszam kobiety po 30-tce pracujące i te które siedzą w domu
Oferujemy Ci możliwość zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego
stylu życia i rytmu dnia. Wymagania Trochę czasu, komputer, internet i do dzieła. Zainteresowana?
Dołącz do zespołu i buduj swój biznes
Napisz na adres jola-m9[<@>]wp.pl

poniedziałek, 06 grudnia 2010 Telefon: 000000000

Oferta Pracy Dodatkowej Od Zaraz Dla Każdego

Zbliżają się święta najlepszy okres w sprzedaży kosmetyków już dziś dołącz do FM GROUP i zarabiaj. Duży wybór produktów 160 rodzaj zapachów wysokiej jakości po niskiej cenie (perfumy, feromony, żele pod prysznic, balsamy, chemia gospodarcza do domu , produkty do makijażu ponad 100 produktów ). Korzystaj z atrakcyjnych promocji, kupuj taniej i zarabiaj 43% ze sprzedaży własnej dodatkowo 3-21% z obrotu grupy. Szczegóły na www.mahorka.cola.pl GG-8741838 515741895 emeil ksyniooo5[<@>]wp.pl Dodatkowo FM GROUP MOBILE - Telefonia komórkowa

niedziela, 28 listopada 2010 Telefon: 515741895

kadrowa agencja z Ukrainy

«Oranta Servis plus+» - kadrowa agencja z Ukrainy, miasto Łuck – specjalizuje się w doborze wykwalifikowanych pracowników dla roboty w Republice Polska. Pracujemy legalnie (Licencja Ministerstwa pracy i socjalnej polityki Ukrainy №327071) i uczciwie na rynku zatrudnienia za granicą prawie 3 lat. Pracownicy agencji profesjonalny podchodzą do procesu doboru i podboru pracowników dla zagranicznych pracodawców.
Proponujemy państwu pracowników z Ukrainy dla robót w przemysłowych, agrarnych i budowlanych sektorach gospodarstwa. Rozwijając i poszerzając naszą działalność, my gotówe współpracować z zainteresowanymi organizacjami i kadrowymi agencjami.
Wszystkie pytania, że ciekawią po współpracy, możecie omówić z dyrektorem – Roman Datsyuk,

środa, 17 listopada 2010 Telefon: +38 096 7812002

Praca w rolnictwie

Podejmę pracę na wsi. Mam 55 lat, duże doświadczenie zawodow, wykształcenie rolnicze. Jestem pracowity, solidny, uczciwy i bez nałogów. Interesuje mnie praca na dłuższy okres z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Tel.796092751, e-mail: dalco[<@>]neostrada.pl

czwartek, 11 listopada 2010 Telefon: 796092751

Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy z doświadczeniem pracy w rolnictwie poszukując pracy! tel. 503 660 663 tel.ukr. +380973223743

środa, 10 listopada 2010 Telefon: 503660663

specjalista ds. sprzedazy

Przedstawiciel handlowy

Specjalista ds. sprzedaży środków ochrony roślin, nasion, nawozów

Wymagania:

wykształcenie min. średnie rolnicze skuteczność w działaniach handlowych,

umiejętność organizacji pracy własnej

komunikatywność, zaangażowanie,

prawo jazdy kat. B

Zadania:

profesjonalna obsługa klientów

fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin

pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

praca w młodym, ambitnym zespole

atrakcyjny pakiet szkoleń

możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia

samochód służbowy, telefon komórkowy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat[<@>]chp-pasze.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

poniedziałek, 08 listopada 2010 Telefon: 523548557