Ogłoszenia drobne
> Praca

Szukam meza

Witam .Jestem 30 letnia dziewczyna,mieszkam na wsi w woj mazowieckim.Chce poznac chlopaka z gospodarstwem z ktorym mogla bym zalozyc rodzine.Prosze pisac na maila kala_anna[<@>]o2.pl

czwartek, 22 stycznia 2015

Kierowcę z kategorią C+E zatrudnię

( międzynarodowe )
Z województwa Śląskiego okolice Rybnika
tel. 601 405 731

środa, 21 stycznia 2015 Telefon: 601405731

Pomogę przy krowach

Szukam pracy przy bydle, potrafię wszystko i nie mam żadnych nałogów cechuje mnie uczciwość i pracowitość
pracownikbydlo[<@>]wp.pl

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Dojarz do Francji

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :
Osoba do pracy w gospodarstwie rolnym Francja

Opis stanowiska:
-drobne naprawy na farmie (np.naprawa ogrodzenia, murków)
-jazda traktorem 140 koni mechanicznych lub samochodem
-opieka nad krowami ( dojenie , karmienie) około 150 krów
-utrzymanie farmy (sprzatanie budynków, drobne prace murarskie, spawanie)
-czyszczenie obory Karcherem (jak jest pusta)

Wymagania:
-prawo jazdy kat.B
-znajomość francuskiego, niemieckiego lub angielskiego
-doświadczenie w pracach na farmie

Zakwaterowanie:
-na miejscu pracy, osobne zakwaterowanie dla pracownika

Wynagrodzenie:
7,45 euro brutto

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: nabory3[<@>]epser.com , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 12 294.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

czwartek, 08 stycznia 2015 Telefon: 56-46-12-294

Dotyczy województwa Śląskiego
Okolice Rybnika

wtorek, 06 stycznia 2015 Telefon: 601405731

niedziela, 04 stycznia 2015 Telefon: 601405731

wolontariat z zakwaterowaniem w agroturystyce

Przyjmę wolontariuszy do pomocy w gospodarstwie agroturystycznym. Zapewniam wyżywienie i zakwaterowanie

sobota, 03 stycznia 2015 Telefon: 515653788

Szukam pracy w Gospodarstwie

Podejmę Pracę w Gospodarstwie Rolnym na czas określony :)
Proszę pisać na meila

czwartek, 01 stycznia 2015

wtorek, 16 grudnia 2014 Telefon: 601405731

Pracownik ze wschodu ukraina białoruś lub inne

Dam prace mężczyżnie bez nałogów przy chodowli gesi kilka miesięcy w roku. Zainteresowanym przedstawie szczegóły. Artur

sobota, 13 grudnia 2014 Telefon: 660238654