Specjalista ds. rekrutacji – REKRUTER

Ogłoszenia drobne : Praca

Miejsce pracy: całe województwo opolskie

Zadania:
• Rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Zmiany to szanse”
• Szczegółowa selekcja i ocena kompetencji kandydatów
• Budowa i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

Szczegóły projektu:
• Kandydaci do projektu - Rolnicy i ich domownicy, ubezpieczeni w KRUS, zamieszkali na terenie wiejskim województwa opolskiego
• Zakres szkolenia: doradztwo zawodowe, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy i szkolenia zawodowe do wyboru: profesjonalny kucharz małej gastronomii lub profesjonalny sprzedawca

Wymagania:
• Umiejętność budowania bazy CV poprzez nawiązywanie i utrzymywanie silnych relacji z potencjalnymi kandydatami
• Umiejętność oszacowania potencjału kandydatów po zapoznaniu się z dokumentami aplikacyjnymi
• Mile widziane doświadczenie w rekrutacji rolników
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość i komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: agnieszka.wojciechowska[<@>]puls-szkolenia.pl z nazwą stanowiska w tytule.

piątek, 11 maja 2012

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Specjalista ds. rekrutacji – REKRUTER. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.