dojarz - dojarka; praca w Niemczech

Ogłoszenia drobne : Praca

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

dojenie (Fischgraetenmelkstand)
opieka nad krowami i cielętami
przygotowanie mleka do kontroli
prowadzenie dokumentacji (dziennik zmiany)

Wymagania:

doświadczenie w pracy z krowami (duże farmy)
gotowość do pracy w systemie zmianowym
wykształcenie kierunkowe
obsługa dojarni
komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

legalną pracę na terenie Niemiec
niemiecką umową o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) w języku niemieckim i polskim na adres: rekrutacja[<@>]horecahr.pl

Kontakt telefoniczny: 506784719

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Weryfikacja znajomości języka niemieckiego odbywa się podczas rozmowy telefonicznej.

czwartek, 29 stycznia 2015 Telefon: 506784719

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących dojarz - dojarka; praca w Niemczech. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.