Pracownik do zbioru truskawek i owoców miękkich

Ogłoszenia drobne : Praca

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :

opis stanowiska:
- zbiór, czyszczenie i pakowanie truskawek i owoców miękkich;

Wymagania:
- doświadczenie przy zbiorach owoców;
- wymagany samochód;
- mile widziana znajomość języka francuskiego;
- dobra sprawność fizyczna;

Zakwaterowanie:
- od 50-200 euro za miesiąc;

Wynagrodzenie:
- od 7,5-8,5 euro godzina (norma 20kg/h);

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail nabory3[<@>]epser.com , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 15 564.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

wtorek, 03 marca 2015 Telefon: 56 46 15 564

Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imię

Twój adres email

Twoja wiadomość

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Pracownik do zbioru truskawek i owoców miękkich. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.