Poszukuję: Kierownik produkcji roślinnej

Ogłoszenia drobne : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

Firma Promote dla swojego Klienta – firmy z wieloletnim doświadczeniem prowadzącej działalność w zakresie nowoczesnego i intensywnego rolnictwa poszukuje osób na stanowisko:
Kierownik produkcji roślinnej – AGRONOM
Miejsce pracy: powiat szamotulski
Nr ref. AG/SZM/0315
Zakres obowiązków:
• Efektywne monitorowanie i organizacja pracy działu produkcji roślinnej (zw. z intensywną produkcją zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych),
• Nadzorowanie pracy podległych pracowników,
• Współpraca z pozostałymi działami firmy,
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• Przygotowywanie raportów z zakresu powierzonego obszaru odpowiedzialności.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe rolnicze,
• Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku,
• Doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym o dużym areale,
• Umiejętność zarządzania zespołem,
• Kreatywność, uczciwość, sumienność,
• Doskonała organizacja pracy własnej,
• Otwartość na nowe wyzwania,
• Umiejętność podejmowania samodzielnych,
• Dyspozycyjność,
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Znajomość pakietu MS Office i programów branżowych,
• Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• Umowa o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego w pracy pełnej wyzwań,
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.
• Możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym – powiat szamotulski.
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres praca[<@>]promote.com.pl do 30.04.2015
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

piątek, 03 kwietnia 2015

Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imię

Twój adres email

Twoja wiadomość

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Poszukuję: Kierownik produkcji roślinnej . Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.