PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO DOJARZ

Ogłoszenia drobne : Praca

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę na terenie Niemiec.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech szukamy pracowników na stanowisko :

PRACOWNIK NA FARMIE KRÓW - DOJARZ

Rozpoczęcie pracy: kwiecień/ maj 2015

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

przygotowanie krów do dojenia
dojenie mechaniczne
karmienie, pojenie
dbanie o czystość
Inne prace w gospodarstwie

Oferujemy:
Stawka: 11 euro brutto/h
Zakwaterowanie: zapewnia pracodawca,
Wyżywienie we własnym zakresie
Opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:
-min.podstawowa znajomość jęz. niemieckiego
-czynne prawo jazdy kat B - mile widziany własny samochód
-doświadczenie przy mechanicznym udoju min. 1 rok - karuzela, rybia ość

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy biuro[<@>]kc-consulting.pl z dopiskiem "DOJARZ".
Informacje również pod nr tel. 65 614 16 34

Skontaktujemy ontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

poniedziałek, 27 kwietnia 2015 Telefon: 656141634

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO DOJARZ. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.