Kierownik Działu Handlowego - Handel żywcem

Ogłoszenia drobne : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 22 oddziały w Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu handlowego
Miejsce pracy: Wielkopolska

Opis stanowiska:

pozyskiwanie nowych klientów
współuczestniczenie w budowie i wdrażaniu strategii sprzedażowej i marketingowej firmy
przygotowanie i kontrolę budżetów na realizowane działania
zbudowanie od podstaw i docelowo kierowanie działem handlowym
osiąganie założonych celów sprzedażowych firmy oraz efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników
efektywna realizacja zadań nastawiona na cel

Wymagania:

minimum wykształcenie średnie, kierunek zootechniczny lub pokrewny będzie dodatkowym atutem
minimum 2-letnie doświadczenie w handlu w branży rolniczej
wiedza z zakresu handlu hurtowego żywymi zwierzętami
aspiracje oraz zdolności kierownicze
mile widziane doświadczenie z zakresu budowy strategii sprzedaży
umiejętność planowania i organizacji zadań
umiejętność pracy w zespole
umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych
prawo jazdy kategorii B
znajomość obsługi pakietu MS Office, programu do sprzedaży, CRM
znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju na stanowisku kierowniczym
atrakcyjny system wynagrodzeń
niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Osoba odpowiedzialna za projekt:

Marta Burzyńska
Konsultant ds. Rekrutacji

MONDI PRO Permanent Recruitment Organisation

tel. +48 502 111 603

tel. +48 61 855 19 60
fax.+48 61 855 17 68
Mail: marta.burzynska[<@>]mondi-pro.pl
Internet: http://www.mondi-pro.pl/
Mondi Pro Sp. z o.o.
ul. Podgórna 5a
61-829 Poznań

wtorek, 25 sierpnia 2015 Telefon: 502111603

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Kierownik Działu Handlowego - Handel żywcem. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.