Ogłoszenia drobne : Praca

Przedstawiciel handlowy Specjalista ds. sprzedaży środków ochrony roślin, nasion, nawozów

Wymagania:
wykształcenie min. średnie rolnicze, mile widziane wyższe rolnicze
znajomość rynku lokalnego
skuteczność w działaniach handlowych,
umiejętność organizacji pracy własnej
komunikatywność, zaangażowanie,
prawo jazdy kat. B
Zadania:
profesjonalna obsługa klientów
fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin
pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
praca w młodym, ambitnym zespole
atrakcyjny pakiet szkoleń
możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia
samochód służbowy, telefon komórkowy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro[<@>]chp-pasze.pl

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 523548557

Wynajmę : Usługi Kliknij aby powiększyć obrazek.

WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH,CIAGNIKOW SIODLOWYCH

Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy maszyn budowlanych oraz ciagnikow siodlowych.
Zapraszamy na nasza strone internetowa
WWW.GHM-GROUP.COM

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: +44 7923368972

Sprzedam : Produkty rolnicze

AKTYWATOR GNOJOWICY- ROZPUSZCZA KOŻUCH

PREPARAT AMU G2013 SKUTECZNIE ROZPUSZCZA TWARDY KOŻUCH, REDUKUJE NIEPRZYJEMNY ZAPACH ,WIĄŻE AZOT ,itp.PREPARAT NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! DAWKOWANIE - 1KG /100m3 cena 134.2zł brutto za 1 kg Wysyłka cały kraj.
tel.601357934

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 601357934

Usługi : Usługi Kliknij aby powiększyć obrazek.

Ekspresowo Kredyt Bez Zabezpieczeń

* Kwota pożyczki do 120 000 zł
* Minimum formalności
* Bez poręczeń i zabezpieczeń
* Usługi są bezpłatne
* Formularz na stronie Oddzwonimy>> >

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 609656996

Sprzedam : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

SPRZEDAM DZIAŁKĘ ROLNĄ

Sprzedam pięknie polożoną dzialkę rolną 2,37 ha na Kujawach, niezalewową w okolicach Włoclawka bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, blisko jęzioro,cicha i czysta okolica
Możliwość pobudowania się. Dobra na KRUS tel.662789954

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 662789954

Sprzedam : Zwierzęta hodowlane

Wyka ozima

Sprzedam wykę ozimą. Więcej informacji tel 500 261 455

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 500261455

Usługi : Usługi

Услуги юриста в Киеве, услуги юриста

Юридические услуги в Киеве, услуги юриста, регистрация предприятий, представительство интересов, составление договоров.

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 2589785

sprzdam obornik kurzy

mam do sprzedaży pomiot kurzy okolice żuromina tel.606768748

poniedziałek, 20 wrzesień 2010 Telefon: 606768748

Sprzedam : Maszyny rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

Przecinak / Ładowacz do bel

Nasz przecinak zdecydowanie polepsza efektywność pracy zarówno w gospodarstwach wyposażonych w wóz paszowy(skraca czas przemiału i odciąża ciągnik), jak i tych gdzie przy hodowli inwentarzu używa się rąk. Każdy egzemplarz wykonywany jest na zamówienie, dlatego dokładamy wszelkich starań aby produkt był najwyższej jakości. (np; ostrze noża jest podwójne, wykonane na zamówienie ze stali hartowanej, przez jedną z nielicznych się w tym specjalizujących w kraju firm). W zależności od potrzeb klienta możemy przystosować zaczepy zarówno do pracy przy standardowym ciągniku rolniczym, jak i różnych ładowaczach czołowych czy ładowarkach (WIDAĆ TO NA ZAŁĄCZONYCH ZDJĘCIACH)

Decydując się na zakup u nas, kupują państwo sprawdzony produkt bezpośrednio u producenta, pomijając pośredników.

CENA 3500 zł NETTO

niedziela, 19 wrzesień 2010 Telefon: 664742415

Sprzedam : Maszyny rolnicze

Sprzedam pług

Sprzedam pług 4-skibowy z 1997r. Pierwszy właściciel, gmina Wysokie Mazowieckie. Cena: 1800zł.

niedziela, 19 wrzesień 2010 Telefon: 86 275 31 00