> Praca

Szukam pracy

Operator kombajnu zbożowego.

Oferuje usługę pracy jako operator kombajnów zbożowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadam 25 letnie doświadczenie w pracy na tych maszynach. Oferuje pełen zakres usług - od przygotowania kombajnu przed sezonem, do wykonania kompleksowych czynności posezonowych. Ponadto zajmuje się całą logistyka związaną z obsługą tych maszyn, od zakupu części po naprawy. Więcej szczegółów na telefon.

poniedziałek, 08 sierpień 2016 Telefon: 507199176

Dam pracę

praca przy krowach, praca w gospodarstwie rolnym

Dzień dobry, zatrudnię pracownika w gospodarstwie rolnym nastawionym na produkcję mleczną, który ma doświadczenie w dojeniu krów w hali udojowej bądź potrafi szybko się uczyć i obchodzić ze zwierzętami. W zamian za chęci do pracy zapewniam dobre wynagrodzenie. Oferuję zakwaterowanie, wyżywienie ( 4 posiłki w ciągu dnia). Gospodarstwo znajduję się w okolicach Makowa Mazowieckiego, województwo mazowieckie, powiat makowski.

środa, 03 sierpień 2016 Telefon: 602 597 249

Dam pracę

Szukam pracowników do gospodarstwa rolnego

Poszukujemy pracowników do gospodarstwa rolnego przy warzywach. Lokalizacja - okolice Łęczycy. Zapewniamy zakwaterowanie. Stawka do uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu: 695-729-830.

niedziela, 31 lipiec 2016 Telefon: 695729830

Dam pracę

Dam pracę w gospodarstwie

Dam pracę w gospodarstwie przy bydle opasowym, tel. 668673058

niedziela, 24 lipiec 2016 Telefon: 668673058

poniedziałek, 04 lipiec 2016 Telefon: 507199176

Dam pracę

Pracownik przy krowach mlecznych

Zatrudnie do pracy w gospodarstwie rolnym o profilu mlecznym. Mile widziane doswiadczenie oraz obsluga maszyn rolniczych. Zapewniam zakwaterowanie, wyzywienie oraz wynagrodzenie.

czwartek, 30 czerwiec 2016 Telefon: 665470028

Podejmę pracę na sezon 2016 Operator kombajnu zbożowego i sieczkarni samojednej

Poszukuję pracy jako kombajnista lub na sieczkarnię samojezdną. Posiadam uprawnienia na wymienione sprzęty. Mam doświadczenie przy obsłudze, remontach i naprawach ciężkiego sprzętu gdyż robię to na codzień. Istnieje możliwość dojazdu do 50 km. Proszę o szybką odpowiedź. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o wiadomość sms na pewno się odezwę. Okolice Inowrocławia

wtorek, 28 czerwiec 2016 Telefon: 724 523 707 , 698 606 555

Dam pracę

Praca

Zatrudnię osoby do zbioru wiśni.Włostów i okolice.tel.536270271

wtorek, 28 czerwiec 2016

Dam pracę

Kierowcę z kategorią C+E zatrudnię

( międzynarodowe )
Baza:
Województwo Śląskie
Okolice Rybnika
tel. 601 405 731

środa, 15 czerwiec 2016 Telefon: 601405731

Dam pracę

Dojarz

Witam,

Poszukuje pracownika na gospodarstwo zajmujące się hodowlą bydła mlecznego. Gospodarstwo Znajduje się w Holandii.

Główne obowiązki:

- samodzielny, mechaniczny dój krów;

- na życzenie gospodarza wszystkie inne prace związane z prowadzeniem tego typu gospodarstwa;

Wymagania:

- minimum 6 miesięczne doświadczenie przy doju mechanicznym krów:

- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, holenderski;

- własny środek transportu;

- motywacja i chęć pracy w weekendy i święta;

- ropoczęcie pracy od zaraz;

Zapewniamy:

- legalną pracę, na długi okres czasu (pierwsza umowa na rok z miesięcznym okresem próbnym);

- od 50h tygodniowo;

- stawka 9,26 euro brutto / godzina;

- ubezpieczenie opłacane przez pracownika 19,95 euro / tygodniowo;

- zakwaterowanie (płatne 50 euro / tygodniowo);

- zwrot kosztów przejazdów;

- dogodny system urlopowy (aktualnie 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu);

Aplikację (CV zawierające szczegółowy opis doświadczenia na gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła mlecznego) proszę wysyłać na adres email:

pawel[<@>]sterwerk.nl

lub/i wypełnić formularz na stronie:

www.pl.sterwerk.com/rejestracja-wniosku

piątek, 10 czerwiec 2016 Telefon: +31682231174