> Praca

Dam pracę

Kierowcę z kategorią C+E zatrudnię

( międzynarodowe )
Baza:
Województwo Śląskie
Okolice Rybnika
tel. 601 405 731

środa, 15 czerwca 2016 Telefon: 601405731

Dam pracę

Dojarz

Witam,

Poszukuje pracownika na gospodarstwo zajmujące się hodowlą bydła mlecznego. Gospodarstwo Znajduje się w Holandii.

Główne obowiązki:

- samodzielny, mechaniczny dój krów;

- na życzenie gospodarza wszystkie inne prace związane z prowadzeniem tego typu gospodarstwa;

Wymagania:

- minimum 6 miesięczne doświadczenie przy doju mechanicznym krów:

- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, holenderski;

- własny środek transportu;

- motywacja i chęć pracy w weekendy i święta;

- ropoczęcie pracy od zaraz;

Zapewniamy:

- legalną pracę, na długi okres czasu (pierwsza umowa na rok z miesięcznym okresem próbnym);

- od 50h tygodniowo;

- stawka 9,26 euro brutto / godzina;

- ubezpieczenie opłacane przez pracownika 19,95 euro / tygodniowo;

- zakwaterowanie (płatne 50 euro / tygodniowo);

- zwrot kosztów przejazdów;

- dogodny system urlopowy (aktualnie 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu);

Aplikację (CV zawierające szczegółowy opis doświadczenia na gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła mlecznego) proszę wysyłać na adres email:

pawel[<@>]sterwerk.nl

lub/i wypełnić formularz na stronie:

www.pl.sterwerk.com/rejestracja-wniosku

piątek, 10 czerwca 2016 Telefon: +31682231174

Dam pracę

Praca przy bydle mlecznym

Przyjmę do pracy przy bydle mlecznym info.692-120-178

czwartek, 26 maja 2016 Telefon: 692-120-178

Szukam pracy

Szukam Pracy W Rolnictwie i Ogrodnictwie

estem kobieta. Mam 44 lata.Szukam pracy w całych Niemczech z zamieszkaniem na dłuższy okres czasu, znajomość języka Niemieckiego słaba.8 lat doświadczenia w ogrodnictwie,rolnictwie i przycince wszystkich drzew owocowych( sekatory pneumatyczne,ręczne ,cięcie zimowe i letnie) lubię pracę przy zwierzętach. Jestem dyspocyzyjna od zaraz.Tel kont. +48668113742,email bknop1[<@>]wp.pl

wtorek, 17 maja 2016 Telefon: 668113742

Operator kombajnu zbożowego.

Oferuje usługę pracy jako operator kombajnów zbożowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadam 25 letnie doświadczenie w pracy na tych maszynach. Oferuje pełen zakres usług - od przygotowania kombajnu przed sezonem, do wykonania kompleksowych czynności posezonowych. Ponadto zajmuje się całą logistyka związaną z obsługą tych maszyn, od zakupu części po naprawy. Więcej szczegółów na telefon.

środa, 11 maja 2016 Telefon: 507199176

Dam pracę

poszukiwany pracownik na fermę drobiu.

poszukuję pracownika na fermę drobiu. głównymi obowiązkami jest nadzór nad stadem. więcej informacji przez kontakt telefoniczny

poniedziałek, 09 maja 2016 Telefon: 512479218

Dam pracę

aaa

aaa aaa aaa

czwartek, 05 maja 2016

Dam pracę

aaa

aaaa

wtorek, 03 maja 2016

zootechnik/ technik weterynarii

Jestem zootechnikiem, dodatkowo posiadam uprawnienia technika weterynarii. Interesuje mnie praca na fermie trzody chlewnej w województwie kujawsko-pomorskim. Posiadam doświadczenie zawodowe.

środa, 27 kwietnia 2016 Telefon: 662473996

Dam pracę

am prace w gospodarstwie rolnym

Szukam pracownika najlepiej samotnego do obory bydla mlecznego zapewniam zakwaterowanie obiad oraz wynagrodzenie praca w woj mazowieckim.

czwartek, 21 kwietnia 2016 Telefon: 693348666