Sprzedam
> Praca

Kliknij aby powiększyć obrazek.

Pani do Hodowli Prosiaków

Eurotemp Polska Sp. Z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy tymczasowej w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje pracowników do różnych sektorów . Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy Pani chętnej do pracy przy Hodowli Prosiaków

Obowiązki:
- karmienie i opieka nad prosiaczkami, szczepienie, oznakowanie i kastrowanie,
- objazd i praca na kilku farmach hodujących świnie,
- dodatkowo pomaganie przy sprzątaniu domu.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na farmie i przy hodowli zwierząt,
- znajomość komunikatywna języka angielskiego lub holenderskiego,
- motywacja do podjęcia długoterminowej pracy za granicą,
- prawo jazdy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia, 40 godzin tygodniowo plus możliwości nadgodzin
- Zakwaterowanie.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV (w języku polskim lub angielskim) na adres: mtomczyk[<@>]eurotemp.pl
W temacie maila prosimy o wpisanie Hodowla Prosiaków / Holandia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

piątek, 11 października 2013 Telefon: +48609355691

Szkolenia, Uprawnienia

Centrum Szkoleń MIKO.

Organizujemy Kursy i wystawiamy certyfikaty na czas nieokreślony w zakresie:

- Operator Kombajnu Zbożowego (+sieczkarnia)
- Drwal - operator pilarki
- Spawacz MIG/MAG/TIG
- Operator wózka widłowego- bezpieczna wymiana butli gazowej.

www.csmiko.pl

ZADZWOŃ
Robert Popławski
793-369-640

piątek, 04 października 2013 Telefon: 793369640

Koszenie traw ,prasowanie slomy

Wykonuje uslugi koszenia traw i mieszanek motylkowych,prasowania slomy i siana, zbioru siana, transportu.Okolice Choszczna, Recza, Barlinka, Stargardu i na zapytanie. Tel. 665712425

niedziela, 19 maja 2013 Telefon: 665712425

Mężczyzna 25 lat szuka pracy z zamieszkaniem

Mężczyzna 25 lat z woj. Świętokrzyskiego poszukuje pracy w rolnictwie z zamieszkaniem. Jestem osobą uczciwą,bez nałogów,punktualną,solidną,pracowitą,bardzo poważnie podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Mieszkam na wsi żadna praca w gospodarstwie nie jest mi obca. Posiadam wieloletnie doświadczenie w hodowli bydła mięsnego oraz uprawie warzyw (własne gospodarstwo rolne). Pracę mogę zacząć od zaraz. To mój nr kontaktowy 511471838

czwartek, 21 marca 2013 Telefon: 511471838

Przedstawiciel Handlowy (woj. dolnośląskie)

Firma działająca w branży oponiarskiej, lider w dziedzinie specjalistycznego ogumienia przemysłowego, zatrudni na stanowisku:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA TECHNICZNY (BRANŻA ROLNICZA)

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż towarów i usług na terenie południowozachodniej Polski (biuro regionalne w Strzegomiu), bezpośredni kontakt z klientem, pozyskiwanie nowych i opiekę nad dotychczasowymi klientami firmy, reprezentowanie firmy w czasie imprez targowych.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie,
- bardzo dobra znajomość środowiska rolniczego na terenie południowozachodniej Polski, orientacja wśród potencjalnych klientów zakupu opon do maszyn rolniczych dużego formatu (warunek konieczny),
- doświadczenie we współpracy z potencjalnymi odbiorcami opon rolniczych zdobyte np. w handlu maszynami rolniczymi, nawozami, częściami do maszyn rolniczych itp. (mile widziane),
- prawo jazdy kategorii B,
- łatwość w posługiwaniu się podstawowymi programami komputerowymi pakietu Office,
- umiejętność pracy w młodym zespole,
- pozytywne nastawienie do życia,
- wytrwałość i sumienność,
- umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
- orientacja na klienta i wyniki sprzedażowe.
*** doświadczenie w branży oponiarskiej nie jest wymagane!

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia od sprzedaży,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- zatrudnienie w trybie umowy o pracę,
- cykliczne szkolenia,
- samochód służbowy,
- telefon i komputer służbowy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja[<@>]jo.pl

Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyżej określone kryteria rekrutacyjne.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.”

wtorek, 12 lutego 2013

Ukraina.Paliwa mineralne.Od 90 zl/tona.

Ukraina.Paliwa mineralne.Carbon 90 zl/tona,wegiel drzewny 1150 zl/tona,brykiety 240 zl/tona.
Ukraina.Stala sprzedaz, bezposrednio od producenta: Surowiec mineralny Carbon pochodzenia roslinnego,zachowuje strukture scian komorkowych drewna.Cena FCA 90 zl/tona,frakcje do 300mm.
Wegiel drzewny buk,dab,jesion,grab do grilla,barbecue.FCA 1150 zl/tona,frakcje 20~250mm.
Brykiety z wegla brunatnego,walec FCA 240 zl/tona.Tyrs drzewny dodawany do skladu,na zamowienie.Produkcja pakowana big-bag,worki,luzem.
Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe,tartaczne, budowlane,wiezba dachowa, sklejki,parkiety,deski paletowe,pellety,brykiety, zrebki,zrzyny,kora drzewna, wegiel,torf,sloma,susz, slonecznik,olej itp. non-stop w okresie calego roku.Tanio
Telefon: +380505806241 (polsk.), e-mail: nieruchomosci[<@>]ukr.net Skype:IgorKijow

Europart,ul.Oleny Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

niedziela, 27 stycznia 2013 Telefon: +380505806241 (polsk.)

BEZPŁATNE SZKOLENIA ROLNIKOM I DOMOWNIKOM

Bezpłatne szkolenia rolnikom i domownikom

Open Education Group Sp. z o.o., ogólnopolska firma edukacyjna zaprasza ROLNIKÓW I DOMOWNIKÓW z terenu woj. podlaskiego na bezpłatne szkolenia z jęz. angielskim:
- Opiekun/ka dziecięca
- Bukieciarz
- Pracownik biurowy
- Kierowca zawodowy (kat. C+kurs na przewóz rzeczy)
- Kierowca komunikacji zbiorowej (kat. D+kurs na przewóz osób)

WARUNKI UCZESTNICTWA:
- posiadanie ubezpieczenia w KRUS
- pełnoletniość
- zamiar podjęcia pracy poza rolnictwem
- zamieszkanie na terenie woj. podlaskiego (wieś lub miasto do 25 tys. mieszk.)
- wykształcenie min. podstawowe

Biuro projektu:
„NOWY PLAN – NOWY ZAWÓD 3 – reorientacja zawodowa osób odchodzących z rolnictwa”
ul. Modlińska 1 pok 209, Białystok
tel 85-667-16-62
nowyplan3[<@>]openeducation.pl
www.openeducation.pl

piątek, 25 stycznia 2013 Telefon: 85-667-16-62

Заказ автобуса Киев

Автобус на заказ в любое место Киева и Киевской обл. Перевозка пассажиров в любую точку Украины, развозка Ваших сотрудников, обслуживание свадеб

niedziela, 23 września 2012

Смена КВЕД

Смена КВЕД. Регистрация изменений видов деятельности. Регистрация смены директора, учредителей. Регистрация смены местонахождения, КВЭД. Реорганизация ООО, ЧП, СПД, ОСББ и др.. Регистрация иностранного представительства. Регистрация филии предприятия, компании, фирмы.

wtorek, 28 sierpnia 2012 Telefon: +38(044)228-42-29

демонтаж

ygbvj

piątek, 20 lipca 2012