specjalista ds. sprzedazy

Ogłoszenia drobne : Praca

Przedstawiciel handlowy

Specjalista ds. sprzedaży środków ochrony roślin, nasion, nawozów

Wymagania:

wykształcenie min. średnie rolnicze skuteczność w działaniach handlowych,

umiejętność organizacji pracy własnej

komunikatywność, zaangażowanie,

prawo jazdy kat. B

Zadania:

profesjonalna obsługa klientów

fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin

pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

praca w młodym, ambitnym zespole

atrakcyjny pakiet szkoleń

możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia

samochód służbowy, telefon komórkowy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat[<@>]chp-pasze.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

poniedziałek, 08 listopada 2010 Telefon: 523548557

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących specjalista ds. sprzedazy. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.