Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części zamiennych do maszyn rolniczych

Sprzedam : Praca

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży rolniczej o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

(Województwo kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie)

Główne zadania:

- realizacja planów sprzedaży części do maszyn rolniczych na terenie województwa
- - przygotowanie oferty handlowej
- - rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz poszukiwanie nowych
- - prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami
- - przeprowadzanie działań marketingowych
- - współpraca z dealerami na podległym terytorium oraz poszukiwanie nowych dealerów do współpracy
- - koordynacja nad całą strefą logistyki i transportu na podległym terenie
- - raportowanie ze swych działań do Prezesa
Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne)
- - znajomość techniki rolniczej, w szczególności w zakresie budowy maszyn rolniczych i ciągników
- - umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem
- - umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu
- - dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność
- - komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
- - prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
- pracę w stabilnej firmie
- - atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia
- - samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres:

paula.gruszczynska[<@>]hric.pl

Prosimy o zamieszczenie na aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.

piątek, 07 stycznia 2011 Telefon: 223928616

Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imię

Twój adres email

Twoja wiadomość

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części zamiennych do maszyn rolniczych. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.