Pracownik sezonowy-kombajnista-FRANCJA

Ogłoszenia drobne : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

IPF Sp. z o.o poszukuje doświadczonych pracowników do pracy przy zbieraniu lnu.

Miejsce pracy: Francja północna (Norde-Pas de Calais)

Praca od 17.09 !

Zadania:
- zbiór lnu
- wyrywanie i rolowanie na snopy przy użyciu kombajnu ( DEHONDT i UNION)

Oferujemy:

- zakwaterowanie
- praca na okres 2-3 tygodni (w zależności od pogody) po 12-15h dziennie
Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy żniwach - najlepiej lnu
- prawo jazdy kat. T oraz uprawnienia na kombajn
- silna motywacja do pracy i bardzo dobry stan zdrowia
- podstawowa znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własne auto do dyspozycji - dodatek za przejazd

CV z dopiskiem "Kombajnista" prosimy przesyłać na adres: rekrutacja[<@>]ipf.jobs

wtorek, 11 września 2012 Telefon: 61 222 47 01

Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imię

Twój adres email

Twoja wiadomość

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Pracownik sezonowy-kombajnista-FRANCJA. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.