Regionalny przedsiciel handlowy (nawozy)

Ogłoszenia drobne : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - dużej firmy z branży rolnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny przedstawiciel handlowy (nawozy)

Region pracy: woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie, część wielkopolskiego i lubuskiego

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z Klientami,
doradztwo w zakresie nawozów,
budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
realizacja celów sprzedażowych w powierzonym regionie,
systematyczne raportowanie wyników pracy,
budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży na rynku nawozowym w regionie (opolskie, śląskie, dolnośląskie, południowe lubuskie i wielkopolskie),
wykształcenie wyższe rolnicze
znajomość rynku nawozowego W REGIONIE (ZNAJOMOŚĆ GŁÓWNYCH ODBIORCÓW W REGIONIE, ROLNIKÓW, DYSTRYBUTORÓW),
doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych,
znajomość metod i technik sprzedaży,
prawo jazdy kat. B
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
umiejętność negocjacji,
dobra organizacja czasu pracy,
samodzielność w działaniu,
nastawienie na osiągnięcie celu.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
możliwość rozwoju
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą naszej strony internetowej http://link2europe.startpraca.pl/application/form/3470/1061/1/

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Link2europe z o.o. z siedzibą w Opolu (46-064) przy ul. Kołłątaja 14/1, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Polub nas na facebooku:

środa, 03 kwietnia 2013 Telefon: 513 528 545

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Regionalny przedsiciel handlowy (nawozy). Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.