Osobado pracy na farmie/dojarz do Francji

Ogłoszenia drobne : Praca

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :
Osoba do pracy w gospodarstwie rolnym/dojarz do Francji

Opis stanowiska:
-prace przy ok.100 krowach mlecznych (dojenie-dojarnia na 10 stanowisk, karmienie, czyszczenie)
-prace przy ok. 100 jałówkach (karmienie, czyszczenie)
-prace na farmie (np. czyszczenie budynków gospodarczych)
-możliwość jazdy traktorem (na farmie 4 traktory o mocy od 100 do 150 koni mechanicznych)

Wymagania:
-min. 2 letnie doświadczenie przy dojeniu
-samodzielność podstawowa znajomość języka francuskiego
-czynne prawo jazdy kat.B
-umiejętność jazdy traktorem

Zakwaterowanie:
-wyposażone mieszkanie na terenie farmy na koszt pracodawcy (2 pokoje, kuchnia, łazienka,WC,ogrzewanie elektryczne)

Wynagrodzenie:
7,45 euro brutto

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: nabory3[<@>]epser.com , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 12 294.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

środa, 02 kwietnia 2014 Telefon: 564612294

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Osobado pracy na farmie/dojarz do Francji. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.