Kierownik Biura Skupu

Sprzedam : Praca

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej w branży mięsnej, poszukuje Pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK BIURA SKUPU
lokalizacja: Chróścina/woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- realizacja strategii i polityki skupu bydła
- aktywna współpraca i serwis dostawców
- zarządzanie i nadzór nad pracą specjalistów ds. skupu
- budowanie i aktualizacja bazy dostawców
- tworzenie i nadzór nad realizacją budżetu terenowych punktów skupu

Wymagania:
- wykształcenie średnie (mile widziane wyższe rolnicze)
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność nawiązywania współpracy i budowania relacji z rolnikami
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość również języka niemieckiego)
- umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

Nasz Klient zapewnia:
- pracę u cenionego na rynku pracodawcy
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- zdobycie doświadczenia i rozwój kompetencji
- pakiet szkoleń wewnętrznych i świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o uzupełnienie formularza:

Opiekunem projektu jest Specjalista ds. Rekrutacji Witold Pawlak, tel. +48 519 474 103, witold.pawlak[<@>]jobsplus.pl.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

czwartek, 10 kwietnia 2014 Telefon: 519474103

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Kierownik Biura Skupu. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.