Agronom

Kupię : Praca

Agencja pracy Psolutions – jesteśmy renomowaną międzynarodową agencją pośrednictwa pracy. W swoich działaniach niezmiennie wychodzimy naprzeciw wysokim wymaganiom klientów i kontrahentów, dobierając specjalistyczne kadry przy najwyższych płacach.

Agencja pracy Psolutions (10251) poszukuje agronoma dla międzynarodowej firmy.

Wymagania:
wiedza i doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu upraw rolnych,
co najmniej 4 letnie doświadczenie w branży
umiejętność zarządzania wykonawcami usług rolniczych,
mobilność i dyspozycyjność związana z częstymi podróżami służbowymi,
wykształcenie min. średnie rolnicze, preferowane wyższe,
umiejętność nawiązywania i długoterminowego podtrzymywania współpracy,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
komunikatywność i zaangażowanie,
znajomość pakietu MS Office,
prawo jazdy kat. B,
praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Obowiązki:
opieka i dbanie o 2 duże (w sumie 4000ha) działki rolne
tworzenie planów nawożenia, oprysków
nadzór nad rozwojem i prowadzeniem plantacji

Oferujemy:
ciekawą pracę na samodzielnym zadaniowo stanowisku
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku branżowym
stabilne wynagrodzenie
niezbędne narzędzia do pracy

CV z aktualnym zdjęciem prosimy wysyłać na adres:
psolutions[<@>]wp.pl

W CV proszę zamieścić klauzurę :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

wtorek, 24 czerwca 2014 Telefon: 530138363

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Agronom. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.