pracownik na farmę z drobiem z językiem francuskim

Ogłoszenia drobne : Praca

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :
Osoba do pracy w gospodarstwie rolnym Francja

Opis stanowiska:
-drobne naprawy na farmie (np.naprawa ogrodzenia, murków)
-jazda traktorem 140 koni mechanicznych lub samochodem
-opieka nad drobiem
-utrzymanie farmy (sprzatanie budynków, drobne prace murarskie, spawanie)
-pomoc przy udoju drobiu
-czyszczenie obory Karcherem (jak jest pusta)

Wymagania:
-prawo jazdy kat.B
-znajomość francuskiego
-doświadczenie w pracach na farmie z drobiem

Zakwaterowanie:
-na miejscu pracy, osobne zakwaterowanie dla pracownika

Wynagrodzenie:
7,50 euro brutto

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: nabory3[<@>]epser.com , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 12 294.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

piątek, 18 lipca 2014 Telefon: 56-46-155-64

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących pracownik na farmę z drobiem z językiem francuskim. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.