PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE KRÓW (DOJARZ) ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i prawem jazdy

Wynajmę : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE KRÓW (DOJARZ)
ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i prawem jazdy

Rozpoczęcie pracy: kwiecień 2015
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
- Praca przy dojeniu mechanicznym krów
- Karmienie i pojenie cieląt
- Inne prace w gospodarstwie (obsługa paszowozu, innych maszyn rolniczych)
- Praca również w okresie świąt wielkanocnych

Oferujemy:
- Stawka: 9,13 euro brutto/h
- Zakwaterowanie:zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika -50 euro na tydzień
- Ubezpieczenie: 18,98 Euro/ tydzień
Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodpłatne)!
Praca ok 50 godzin tygodniowo

Wymagania:
- Min.komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
- Czynne prawo jazdy kat B i własny samochód – warunek konieczny
- Doświadczenie przy mechanicznym udoju min. 1 rok
- Umiejętność obsługi maszyn rolniczy
- Chęć długoterminowej współpracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia[<@>]eurowork.net.pl z dopiskiem: „Pracownik Farmy Krów”.
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

środa, 01 kwietnia 2015 Telefon: 322580564

Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imię

Twój adres email

Twoja wiadomość

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE KRÓW (DOJARZ) ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i prawem jazdy. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.