pracownicy do zbioru szparagii

Ogłoszenia drobne : Praca

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :
pracownik do zbioru i sortowania szparagi

opis stanowiska:
- zbór szparagi na polu (norma godzinowa 22kg);

Wymagania:
- doświadczenie przy zbiorze szparagi i prac na polu;
- własny samochód;
- prawo jazdy kat. B;
- podstawy języka francuskiego lub angielskiego;

Zakwaterowanie:
- Camping w pobliżu miejsca pracy oddalony o około 3km od miejsca pracy, koszt zakwaterowania 120euro miesiąc;

Wynagrodzenie:
- 7,53 euro/godzina;

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail nabory3[<@>]epser.com , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 15 564.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

niedziela, 26 kwietnia 2015 Telefon: 56 46 15 564

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących pracownicy do zbioru szparagii. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.