Dam pracę- Dojarz krów- Holandia

Ogłoszenia drobne : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko DOJARZ KRÓW

Miejsce pracy: Nederweert

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:

- mechaniczne dojenie krów

- opieka nad zwierzętami

Oferujemy:

- wynagrodzenie- 9,81 euro brutto/h

- ilość pracy w tygodniu: 48 h

- praca 6 dni w tygodniu w godzinach 14:00-18:00 i 22:00-02:00

Szukamy osób zarówno lokalnych (wówczas z własnym transportem samochód, skuter, rower itp..) jak i chcących przenieść się na zakwaterowanie z agencji.

Wymagania:

- min. podstawowa komunikacja w j.angielskim/niemieckim/holenderskim

- mile widziane doświadczenie w dojeniu krów

- motywacja do pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka[<@>]pran.eu z dopiskiem DOJARZ

poniedziałek, 08 czerwca 2015 Telefon: 326304042

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Dam pracę- Dojarz krów- Holandia. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.