Przedstawiciel Handlowy – Doradca Agrotechniczny

Ogłoszenia drobne : Praca

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Nr ref.: PH/SZCZ/2015
Miejsce pracy: Szczecin lub Gorzów Wielkopolski
(zależnie od miejsca zamieszkania Kandydata)

Zakres obowiązków:

• Praca mobilna na powierzonym terenie;
• Zdobywanie nowych kontrahentów (gospodarstwa rolne i punkty handlowe);
• Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi klientami;
• Sprzedaż środków do produkcji rolnej – środki ochrony roślin, nawozy;
• Doradztwo agrotechniczne w zakresie oferowanych produktów;
• Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie – preferowane rolnicze, agronomiczne lub pokrewne;
• Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży rolniczej;
• Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość branży rolnej (środki ochrony roślin, nawozy);
• Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
• Nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja do pracy;
• Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celów;
• Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe i premia uzależniona od realizacji celów sprzedażowych);
• Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, samochód służbowy);
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: beata.okon[<@>]adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

wtorek, 01 września 2015 Telefon: 81 460 29 64

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Przedstawiciel Handlowy – Doradca Agrotechniczny. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.