Specjalista ds. obsługi projektów integracyjnych

Dam pracę : Praca

De Heus sp. z o.o.
Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt
i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym.

Jesteśmy pracodawcą, dla którego ważni są ludzie.

Miejsce pracy: Łęczyca / teren

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego ekonomicznego lub przyrodniczego,
- znajomości branży rolnej
- zaangażowania i motywacji do pracy,
- zdolności negocjacyjnych i komunikatywności,
- znajomości znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- prawa jazdy kat. B.

Główne obowiązki:
- bezpośrednia obsługa klienta, w tym pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka i doradztwo
(ubojnie, wylęgarnie, hodowcy),
- rozwój i koordynacja projektów,
- obserwacja i analiza rynku,
- przygotowywanie raportów, analiz i zestawień.

Dodatkowo wysoko cenimy:
- znajomość rynku rolnego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem.

Oferujemy: program wdrożenia i adaptacji, stabilność zatrudnienia, dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy, atrakcyjne benefity, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer, program WLB,

piątek, 15 kwietnia 2016 Telefon: 247210449

Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Specjalista ds. obsługi projektów integracyjnych. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.