ECO-PLON Volcanic Minerals - nawóz naturalny ze skał wulkanicznych i osadowych


Nawozy : Do produkcji rolnej Kliknij aby powiększyć obrazek.

ECO-PLON Volcanic Minerals® to polski i opatentowany, naturalny produkt wieloskładnikowej mieszanki w postaci rozdrobnionej mączki, którą można stosować: przed siewem przy użyciu rozsiewacza, w trakcie wzrostu poprzez opylanie roślin oraz posezonowo jako przygotowanie gleby na następny sezon (w zależności od pH gleby). Można również opylać ziarna przed siewem.

Mieszanka zwalcza choroby roślin i gleby, działa owadobójczo oraz grzybobójczo. Jest nietoksyczna i nie wymaga okresu karencji. Nie ma możliwości przenawożenia gleby i przeterminowania produktu. Jest całkowicie naturalna, nie "spali" sadzonek i młodych roślin. Mieszanki skał wulkanicznych ze skałami osadowymi należy stosować przedsiewnie. Pozostaje długo w glebie i nie jest wypłukiwana przez wody gruntowe, a zawarte w niej minerały uwalniają się stopniowo przez co ich oddziałanie na glebę jest długoterminowe.

Rośliny zasilane są we wszystkie potrzebne makro i mikroelementy, niezbędne dla wzrostu roślin i rozwoju systemu korzeniowego. Mieszanka remineralizuje glebę.

Obecnie w sprzedaży nawóz przeznaczony pod warzywa. W najbliższym czasie pojawią się inne mieszanki, m. in. pod zboża, drzewa owocowe, rośliny okopowe, uprawy szklarniowe i inne.

Podana kwota jest ceną worka 5 kg. Możliwość sprzedaży nawozu w workach big-bag w cenie 1404 zł za tonę.

środa, 29 czerwiec 2016 Telefon: 32 241 02 70
Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imięTwój adres emailTwoja wiadomość
Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących ECO-PLON Volcanic Minerals - nawóz naturalny ze skał wulkanicznych i osadowych. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.