Siatki na czereśnie. Siatki ochronne na sady czereśniowe przeciw ptakom. Producent, dystrybutor i sprzedaż detaliczna.


Pozostałe ogłoszenia ogrodnicze : Ogrodnictwo Kliknij aby powiększyć obrazek.

Linarem to producent siatek ochronnych przeciw ptakom. Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii odstraszania ptaków dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność siatek ochronnych na czereśnie.

Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie!

Oferowane przez nas siatki na czereśnie przeciw ptakom to gwarancja najwyższej jakości wykonania, odporności na warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie UV! Siatki przeciw ptakom są lekkie i proste w montażu co sprawia, że skutecznie zabezpieczają całe powierzchnie sadów lub pojedynczych czereśni przed niepożądaną obecnością ptaków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo siatki ochronne przeciw ptakom wykonane z polietylenu PE, o grubości ok. 0,4mm w kolorach czarnym lub zielonym. Siatki docinamy z określonych szerokości rolek na dowolne długości!

Jeśli jesteście państwo zainteresowani naszymi siatkami prosimy o kontakt z nami pod nr tel.: 539 937 180 lub drogą e-mail: siatki[<@>]linarem.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką dostawę produktów w najniższych cenach w Polsce.

Pełna oferta siatek na naszej stronie www.siatki.linarem.plczwartek, 23 marzec 2017 Telefon: 539937180
Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imięTwój adres emailTwoja wiadomość
Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących Siatki na czereśnie. Siatki ochronne na sady czereśniowe przeciw ptakom. Producent, dystrybutor i sprzedaż detaliczna.. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.