TUNEL OGRODNICZY-SZKLARNIA


Pozostałe ogłoszenia ogrodnicze : Ogrodnictwo Kliknij aby powiększyć obrazek.


TUNEL OGRODOWY FOLIOWY
stabilna i odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja
łatwy montaż
pokrycie wykonane z folii PE
tunel wielosezonowy

SPECYFIKACJA
Kolor tunelu
zielony
Rozmiar tunelu
9m² (4,5x2x2)
Ilość sekcji
4
Konstrukcja
stalowa, ocynkowana
Ilość wejść
1
Ilość okien
8
Wymiary (dł/szer/wys)
450x200x200cm
Średnica rur
25mm
Waga
26kg
W ZESTAWIE
- tunel z folią
- elementy montażowe
- instrukcja w j. polskim z ilustracjami
 

Ogrodniczy tunel foliowy wydłuża sezon uprawy warzyw od przedwiośnia do późnej jesieni. Daje doskonałe efekty w uprawie warzyw ciepłolubnych, takich jak np. pomidory.

Tunel foliowy do ogrodu - wielosezonowy. Praktyczne i tanie rozwiązanie do zastosowania w przydomowych ogródkach. Montaż jest bardzo łatwy, tunel można bez trudu przestawić w inne miejsce w ogrodzie. Należy jak najdokładniej dopasować pokrycie foliowe do stalowego stelażu podczas montażu, dzięki czemu folia będzie idealnie napięta, eliminując negatywne oddziaływanie silnego wiatru.

Pokrycie wykonane zostało z folii PE. Wejście do tunelu podsiada dwa mocne błyskawiczne zamki po bokach. Istnieje także możliwość podwinięcia wejścia. Boczne okna wyposażone zostały w moskitiery, dzięki którym w tunelu będzie panować odpowiednia wilgotność i prawidłowa cyrkulacja powietrza.

Boczny kołnierz do stabilizacji należy przysypać ziemią lub obłożyć kamieniami. Pozwoli to na zabezpieczenie tunelu przez podwianiem folii przez wiatr. Ponadto grube profile sprawiają, że konstrukcja jest stabilna i odporna na warunki atmosferyczne.wtorek, 13 czerwiec 2017 Telefon: 723494139
Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imięTwój adres emailTwoja wiadomość
Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących TUNEL OGRODNICZY-SZKLARNIA. Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.