"Eurofala" pokrycia dachowe na budynki gospodarcze


Sprzedam : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

"Eurofala"-bezazbestowe pokrycie dachowe na budynki mieszkalne, inwentarskie ,gospodarcze,kurniki,stajnie,magazyny zboża, wiaty.Płyty włókno-cementowe 6mm grubości.Materiały włóknisto-cementowe są trwałe i wytrzymałe, nie korodują, są odporne na naturalne związki chemiczne wydzielane przy produkcji zwierzęcej, pozwalają uniknąć efektu skraplania się pary wodnej, nie nagrzewają się w czasie upałów do wysokich temperatur oraz tłumią dźwięki opadów atmosferycznych.
Dodatkowo dachy wykonane z Systemu dachowego EuroFala, można uzupełnić o płyty świetlikowe pvc Eurolux. Zostały one specjalnie zaprojektowane, po to aby w naturalny sposób doświetlić wnętrze budynku, oszczędzając tym samym energię elektryczną. Płyty występują w ośmiu kolorach i czterech wymiarach.Obecnie najtańsze pokrycie dachowe z gwarancją producenta na 15 lat (produkowana w Polsce, więc nie ma problemu z ewentualnymi świadczeniami gwarancyjnymi !) .
Jesteśmy jednym z największych DEALERÓW FABRYCZNYCH w Polsce. W celu ustalenia ceny proszę o kontakt telefoniczny,ponieważ cena uzależniona jest od wielkości dachu.
www.cetonit.pl

środa, 21 luty 2018 Telefon: 603971197
Kontakt z autorem ogłoszenia

Twoje imięTwój adres emailTwoja wiadomość
Szukaj więcej ogłoszeń dotyczących "Eurofala" pokrycia dachowe na budynki gospodarcze . Skorzystaj z opcji wyszukiwania w serwisie.