Ogłoszenia: "jabłka"Jabłka : Owoce

Zakupimy jabłka różnych odmian na eksport

Zakupimy jabłka różnych odmian na eksport w kalibrze 65+ oraz jabłka odmian takich jak Gloster, Golden, Prince, Mutsu 70+ w ilościach całosamochodowych. Zapraszamy do współpracy.

środa, 05 październik 2016 Telefon: 882087483Sprzedam : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Wapno granulowane

TRANSPORT W KAŻDE MIEJSCE W POLSCE!!!

Najwyższej jakości nawóz wapniowo-magnezowy "WAPCALC"- reaktywność 90%

NAWÓZ PODDANY PROCESOWI SUSZENIA!!!
GWARANCJA ŁATWEGO WYSIEWU.

Możliwość wysyłki próbek nawozu przed zakupem!

I Skład:
90% CaCO3 / 52% CaO
Mikroelementy:
*Magnez(Mg)- główny budulec chlorofilu (zielonego barwnika liścia) jest ważny dla reakcji świetlnej fotosyntezy, niezbędny dla syntezy, transportu i magazynowania ważnych składników roślinnych (węglowodany, białka, tłuszcze)
*Bor(B)- Pierwiastek ten odgrywa istotną rolę w transporcie węglowodanów oraz w przemianach białek. Największych ilości boru wymagają rośliny motylkowe, seler, kalafior, kapusta, burak ćwikłowy a z roślin sadowniczych - jabłoń, grusza i winorośl. Niewłaściwe zaopatrzenie roślin w ten mikroskładnik powoduje zmniejszenie oraz pogorszenie jakości plonu. Występujące często w uprawach działkowych brunatnienie róż kalafiora, zniekształcenie korzeni selera czy charakterystyczne skorkowacenia na jabłkach, to typowe objawy niedoboru boru. Optymalne zaopatrzenie roślin w omawiany mikroelement zmniejsza również podatność owoców na pękanie
*Żelazo(Fe)- Niewłaściwe zaopatrzenie roślin spowalnia proces fotosyntezy a zatem ogranicza rozwój roślin oraz ich plonowanie. Niedobór tego składnika objawia się najczęściej na glebach o zbyt wysokim odczynie (np. po przewapnowaniu). Najwrażliwsze na niedostatek żelaza są pomidory, bób oraz azalie i rododendrony.
*Mangan [Mn]- Optymalne zaopatrzenie roślin zwiększa zawartość cukrów i witamin w ich plonie. Stosunkowo wysokie zapotrzebowanie na ten pierwiastek wykazują fasola, groch, kapusta, ziemniaki oraz drzewa owocowe - jabłoń, śliwa, wiśnia, morela i brzoskwinia.
*Miedź [Cu]- jest ważnym składnikiem wielu enzymów roślinnych biorących udział w podstawowych procesach życiowych (fotosynteza, oddychanie). Jej niedobór prowadzi do zachwiania tych procesów, co odbija się na plonie roślin. Deficyt miedzi występuje najczęściej u roślin uprawianych na glebach torfowych lub bardzo lekkich glebach piaszczystych.
*Molibden [Mo]- Podstawową funkcją jest jego udział w przemianach azotu. Optymalne zaopatrzenie roślin w ten mikroskładnik pozwala więc zmniejszyć w ich plonie ilość szkodliwych dla zdrowia człowieka azotanów. Stosunkowo wysokim zapotrzebowaniem na ten pierwiastek charakteryzują się zatem rośliny motylkowe (groch, fasola, bób). Wśród pozostałych gatunków uprawianych na działkach wrażliwe na niedobór molibdenu są pomidory, kalafior, kapusta, sałata oraz szpinak

II Przeznaczenie:
*warzywa i owoce,
*zboża ozime i jare,
*plantacje kukurydzy i rzepaku,
*buraki,
*łąki i pastwiska
*ogrodnictwo

III Profity zastosowania nawozu wapniowo-magnezowego WAPCALC:
* poprawia odczyn gleby w krótkim okresie czasu,
* zwiększa procentowe wykorzystanie nawozów mineralnych,
* polepsza strukturę i aktywność biologiczną gleby,
* neutralizuje metale ciężkie,
* dostarcza wapń do komórek roślinnych,
* przyspiesza rozkład resztek organicznych,
* ogranicza występowanie szkodliwych grzybów i pasożytów,
* eliminuje zachwaszczenie pól.

IV Konfekcjonowanie:
*worki foliowe 40 Kg
* Big-bag 600 Kg

V Dawki nawozu:
*od 300 do 400 kg - gleby lekko kwaśne,
*od 400 do 500 kg - gleby średnio kwaśne,
*od 500 do 600 kg - gleby silnie kwaśne,

wtorek, 16 luty 2016 Telefon: 575655648Jabłka : Owoce

Kupie jabłka przemyslowe

Witam. Kupie jabłka przemyslowe dobre ceny zapraszam. Mazowieckie, okolice.

środa, 16 grudzień 2015Jabłka : Owoce

Skup jabłek na sok (bez oczek)

Kupię jabłka na sok (bez oczek) w cenie 40gr. Odbiór z miejsca przy ilości 25 ton. Płatność gotówką lub przelewem.

środa, 16 grudzień 2015Jabłka : Owoce

Jabłka deserowe lubapple

Zapraszam do współpracy z Grupą Lubapple.

LubApple to grupa producentów owoców z województwa lubelskiego. W skład naszej grupy wchodzi sześć dużych podmiotów, co sprawia, że jako grupa jesteśmy jednym z największych producentów jabłek w Europie. Nasza oferta obejmuje również maliny, wiśnie, truskawki, gruszki, śliwki oraz porzeczki. Każdy z naszych podmiotów posiada silną indywidualną pozycję na rynku polskim, a także bogate doświadczenie w sprzedaży jabłek do Europy, Afryki oraz Azji. Ponadto, zrzeszeni producenci współpracują z większością sieci spożywczych w Polsce.
Dzięki współpracy w ramach grupy LubApple jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów na całym świecie. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom ilościowym oraz jakościowym. Nasze produkty posiadają GLOBAL G.A.P.
Zapraszamy do współpracy
LubApple

czwartek, 10 grudzień 2015 Telefon: +48570670880Jabłka : Owoce

Sprzedam Jabłka Golden Świętokrzyskie

Sprzedam Golden chlodnia 80 skrzynipalet od 6.5 na sortownie czysty bez gradu i ordzawien sandomierz. cena: 1.40 zł kilogram

czwartek, 10 grudzień 2015 Telefon: 695 578 108Sprzedam : Warzywa

Importer warzyw z Hiszpanii do Polski

Jesteśmy hiszpańską firmą specjalizującą się w eksporcie owoców i warzyw z Hiszpanii na rynki takie jak Polska, Rosja, Ukraina, etc.

Dysponujemy jabłkami hiszpańskimi, gruszkami, owocami pestkowymi (brzoskwinia, nektarynka, brzoskwinia paragwajka), papryką california, brokułami, sałatą lodową, pomidorami, pomidorami cherry, winogronami, czereśniami, arbuzem, melonem, cukinią, bakłażanem, figą, sałatą, ziemniakami, batatami, karczochami i kalafiorem.

piątek, 27 listopad 2015Sprzedam : Produkty rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

Skrzynki Lubianki Drewniane Opakowania Agro-Box

Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją ekologicznych opakowań drewnianych. Skrzynki i łubianki wykonane są z łuszczonego drewna liściastego i wykorzystywane są przez producentów warzyw, owoców, sadzonek

Naszym głównym celem jest zaspokojenie wymagań i potrzeb naszych klientów. Dysponujemy parkiem maszynowym, który umożliwia oferowanie Państwu produktów o wysokiej jakości, wytrzymałości i estetycznym wyglądzie.

Przykładowe wymiary skrzynek na:

rzodkiewkę:
600x400x125mm
sałatę:
400x600x220mm
kapustę:
400x600x180mm
truskawki:
300x400x125mm
jabłka:
300x500x200mm
gruszki:
300x500x250mm
pomidory:
390x590x140mm
szparagi:
300x500x220mm
sadzonki:
300x500x250mm

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub drogą mailowa.
Ceny ustalane są indywidualnie w zależnosci od pory roku i wielkości zamówienia. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji.
Zamówione u nas opakowania dowieziemy do klienta w dowolne miejsce Polski i Europy, istnieje rownież możliwosc odbioru własnego.

piątek, 25 wrzesień 2015 Telefon: 720838935Sprzedam : Produkty rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

Jabłka

Sprzedam jabłka na kazdy rodzaj handlu.
Posiadam wiele odmian jablek miedzy innymi, gala ligol, lobo, gloster, Rubin, booskop, idared na powierzchni 21 ha.
Zainteresowanych prosze o kontakt.


piątek, 18 wrzesień 2015 Telefon: 501189360Kupię : Produkty rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

Kupie jabłka

Kupie jabłko czerwone 70+ w skrzyniach do sortowania! Posiadam własny transport! Szybka płatonść! Więcej informacji pod numerem 536-961- 600

czwartek, 19 marzec 2015 Telefon: 536-961-600