Ogłoszenia: "kontraktacje"Kupię : Produkty rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

kontraktacja warzyw z upraw kontrolowanch

Firma Hans-Peter Luhn GmbH zaprasza do kontraktacji warzyw z upraw kontrolowanych w roku 2016. Kontraktacja możliwa na terenie całej Polski. Prowadzimy kontraktacje warzyw takich jak: -Brokuł -Cebula -Cukinia -Dynia Hokkaido Uchiki Kuri -Dynia Butternut -Dynia Orange -Fasola szparagowa -Por -Pasternak -Pietruszka korzeniowa. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły.

czwartek, 07 styczeń 2016 Telefon: 604-081-802Kupię : Produkty rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

kontraktacja warzyw ekologicznych

Firma Okohof Gemusehandel GmbH zaprasza do kontraktacji warzyw ekologicznych w roku 2016. Kontraktacja możliwa jest w gospodarstwach z certyfikatem ekologicznym lub tez w okresie przestawiania gospodarstwa na ekologiczne, kontraktacja możliwa na terenie całej Polski. Prowadzimy kontraktacje warzyw ekologicznych takich jak: -Brokuł -Cebula -Cukinia -Dynia Hokkaido Uchiki Kuri -Dynia Butternut -Dynia Orange -Fasola szparagowa -Koper włoski(fenkuł) -Por -Pasternak -Pietruszka korzeniowa -Ziemniaki -Kapusta włoska Zapraszamy do kontaktu po szczegóły.

czwartek, 07 styczeń 2016 Telefon: 604-081-802Ogłoszenia drobne : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Firma zakontraktuje rolników do uprawy konopi przemysłowych

Poszukujemy chętnych rolników do kontraktacji na 2015 rok do uprawy konopi siewnych.

Konopie są dobrą i polecaną rośliną do planowania płodozmianu. Pozwalają odpocząć górnym warstwom ziemi uprawnej pobierając składniki odżywcze z głębszych pokładów ziemi. W rolnictwie uznawane są za jedną z najbardziej przyjaznych środowisku, gdyż prawie nie stosuje się w nich pestycydów. Konopie same zagłuszają chwasty i hamują rozwój niektórych z nich (np. gwiazdnicy pospolitej), na ogół odstraszają szkodniki i hamują rozwój nicieni glebowych. Powszechnie wiadomo, że konopi boi się bielnik kapustnik czy stonka ziemniaczana. Liście mogą być też wykorzystywane do celów pastewnych.

Jesteśmy firmą mającą pozwolenia urzędów marszałkowskich na kontraktacje upraw konopi w Polsce. Oferujemy dostarczenie nasion oraz przeprowadzenie zbiorów, obowiązkiem rolnika jest jedynie przygotowanie pola i wysiew nasion. Do podpisania umowy obowiązkowe jest udokumentowanie, że pH ziemi pod uprawę konopi jest obojętne lub zasadowe. Wszystkie warunki współpracy są zawarte w umowie kontraktacyjnej między rolnikiem a naszą firmą. Zapewniamy opiekę i pełną informację o agrotechnice upraw konopi.

UWAGA!
W 2015 roku państwo oferuje oprócz podstawowej dopłaty, dodatkową dopłatę za uprawę konopi włóknistej w wysokości 200 euro za 1 hektar.

Zgłoszenia chętnych do współpracy przyjmujemy do dn. 30 listopada 2014 roku, w celu obowiązkowego zawiadomienia Urzędu Marszałkowskiego o gminach, w których będą uprawiane konopie.


Dane kontaktowe:

ewa[<@>]gm.katowice.pl
tel.: 513 152 208

"EFA GRYT" Ewa Gryt
ul. Kościelniaka 26a
41-409 Mysłowice


Opinii o współpracy z naszą firmą i uprawie konopi można zasiegnąć u najdłużej współpracującego z nami rolnika, pana Franciszka Mateja (tel. 512 454 946)poniedziałek, 22 wrzesień 2014 Telefon: (+48)513152208