Ogłoszenia: "kwiaty"Pszczoły : Zwierzęta hodowlane Kliknij aby powiększyć obrazek.

Ukraina. Miod 6 zl/kg. Pozyskujemy ziolomiody, propolis, wosk, mleczko pszczeli na zamowienie dla inwestorow, hurtownikow, odbiorcow miodu. Gospodarstwa agroturystyczne, pszczelarskie, pasieczne na sprzedaz, wynajem. Pushkari - miodowy kraj.


Ukraina. Miod 6 zl/kg. Pozyskujemy ziolomiody, propolis, wosk, mleczko pszczeli na zamowienie dla inwestorow, hurtownikow, odbiorcow miodu. Gospodarstwa agroturystyczne, pszczelarskie, pasieczne na sprzedaz, wynajem. Pushkari - miodowy kraj. Niskie ceny - miody wysokiej jakosci 6 zl/kg, akacjowy, kwiatowy wczesnowiosenny (sady jablek, wiszni ), lipowy, gryczany, wrzosowy, spadziowy, rzepakowy, wielokwiatowy (koniczyna, kwiaty lakowe i lesne); - ule z miejscowa rodzina pszczol ( ~30kg miodu / 2 tygodni), cena 180zl; - dzierzawa 1 hektara ziemi II-III klasy rolnej z prawem pierwokupu, od 150 zl rocznie; - miedowucha, 4 zl pol-litra. Na dawnych polskich ziemiach obok zabytkowego miasta Nowgorodu-Siewierskego unosi sie duch Bohuna. Tam kozacki pulkownik Iwan Bohun, bohater Ogniem i Mieczem spedzil ostatnie lata swego zycia. Mala ukrainska miescina Pushkari nadal slynie z duchmianego chlebu wypiekanego w piecu, smazonej ryby oraz kaczki z wisniami wedlug starych kozackich przepisow z czasow powstania Chmielnickego. W Pushkariach sa bogate tradycje pszczelarstwa. Miejscowy pasieke otaczaja tysiace hektarow raznotrawija w dolinie rzeki Desna; laki, sady, pastwiska, pola uprawne, nieuzytki, lasy i pagorki. Takie polozenie wybitnie sprzyja pozyskiwaniu produktow pszczelich o wybitnych cechach. Szukamy partnerow do budowy oszrodka turystycznego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci[<@>]ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

środa, 10 styczeń 2018 Telefon: +380505806241 (polsk.)Produkty ekologiczne : Produkty rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

POSADŹ OXYTREE!

Szybki wzrost drzewa – rośnie na wysokość 15m. i osiąga najwyższą jakość drewna w 6-7 roku. Po ścięciu z pnia wyrasta nowe drzewo, które po kolejnych 4 latach ponowie jest źródłem wysokiej jakości drewna. Drewno z Oxytree to doskonała jakość o szerokim zastosowaniu w przemyśle meblowym, w produkcji zabawek, opakowań, instrumentów muzycznych, samolotów i jachtów. Kwiaty są piękne, bogate w miód i antyoksydanty. Liście absorbują kilkakrotnie więcej dwutlenku węgla w porównaniu do innych znanych gatunków drzew. Czytaj więcej .. drzewooxy.pl Zapraszam do kontaktu 692973180

poniedziałek, 08 maj 2017 Telefon: 692973180Szukam miłości : Ogłoszenia matrymonialne

Bratnia dusza potrzebna od zaraz

Wdowa lat 50 (lubelskie- powiat Hrubieszów) , spokojna, ciepła, wrażliwa domatorka, z duszą niepoprawnej romantyczki, ceniąca ciepło domowego ogniska i stare wartości, szuka bratniej duszy do stałego związku.
Nie szukam księcia z bajki ani chodzącego ideału. Nie interesują mnie przygody ani zabawa czyimiś uczuciami. Lubię gotować, kocham kwiaty w ogrodzie, muzykę i książki. Szukam odpowiedzialnego , uczciwego domatora , myślącego poważnie o życiu, wrażliwego i liczącego się z uczuciami innych,któremu zależy na stałym związku opartym na wzajemnej miłości, szacunku, trosce i szczerości.

wtorek, 28 luty 2017 Telefon: 603232196Szukam miłości : Ogłoszenia matrymonialne Kliknij aby powiększyć obrazek.

Kawaler Ogrodnik szuka drugiej połówki

Witam wszystkie panie.
Mam na imię Jurek mam 56lat 180cm wzrostu normalna budowa ciała. Jestem bezdzietnym kawalerem, normalnym sprawnym facetem nie pijącym, wiecznym optymistą pozytywnie nastawionym do życia o wszechstronnych zainteresowaniach.
Mieszkam sam w mieście Będzin w woj. Śląskim gdzie prowadzę swoją działalność, a mianowicie ogrodnictwo (uprawa kwiatów) moją pasją są podrożę i gotowanie.
Szukam drugiej połowy pani do 52 lat, która chciała by wraz zemną spędzić resztę życia, najlepiej bezdzietną lub z dziećmi samodzielnymi lubiącą kwiaty i obcowanie z przyrodą, o podobnych zainteresowaniach.
Preferowany kontakt telefoniczny lub SMS mój numer 601 44 59 42
Na zdjęciu storczyk zimujący w gruncie

poniedziałek, 09 styczeń 2017 Telefon: 601 44 59 42Szukam : Produkty rolnicze

Konopie siewne kwiaty

Kupie kwiaty konopi siewnej, różne rodzaje na potrzeby produkcji oleju.

czwartek, 17 listopad 2016 Telefon: 512169720 788808060Szukam miłości : Ogłoszenia matrymonialne

Poznam kobietę

Szczupły pięćdziesięciolatek, kawaler, 176 cm, młody wygląd. Zainteresowania-architektura, krajobraz, ogrody ozdobne, lubię czytać, majsterkować. Posiadam nie za duże, nowoczesne gospodarstwo, o wyglądzie jak z folderu reklamowego. Poznam panią-pannę, w wieku do 44 lat, kogoś kto kocha rośliny-kwiaty, lubi zwierzęta np. koty. Partnerka może pracować poza rolnictwem, lub posiadać niewielkie gospodarstwo, najlepiej w okolicach Poznań-Jarocin...Ktoś kto rozjaśni każdy dzień uśmiechem, sprawi, że życie nabierze blasku, pokocha... e-mail gregory06[<@>]interia.pl

niedziela, 24 kwiecień 2016Sadzonki : Ogrodnictwo Kliknij aby powiększyć obrazek.

Sadzonki Paulownia Cotevisa 2

Sadzonki Paulowni Cotevisa 2
Koszt sadzonek to €4,56 za szt.  
Do tego dojdzie koszt dostawy, który wyniesie 0,5 zł od sztuki nie mniej niż 200 zł. Ilość sadzonek na 1 ha to 600 szt.

Plantacje szybkorosnącej Paulowni COT2 są dzisiaj zdecydowanie jedną z najlepszych inwestycji.
Na plantacjach w Hiszpanii po 10 latach drzewa uzyskują nawet 1,2 m3 przyjmując w Polsce mniejszą wydajność o ok. 25% to nadal jest 0,9 m3 z jednego drzewa.
Trzeba założyć, że sortyment cenny będzie stanowić pierwsze 5 mb reszta to do wykorzystania na inne sortymenty w tym również bardzo kaloryczny opał (np. z gałęzi).
Proponujemy opcje odkupu surowca w cenie 200€ za 1m3. Drewno musi pochodzić z zakupionych od nas sadzonek (odmiana Paulownia Cotevisa 2), musi mieć odpowiednie minimalne wymiary, wymanipulowane i dowiezione do miejsca odbioru.
Przy tej cenie odkupu z samego tylko surowca cennego uzyskujemy z 1 ha:
600 szt. X 200€ X 0,3 = 36 000€
plus
600 szt.X 30€ x 0,9 = 16 200€
RAZEM dochód brutto 52 200 € / HA
Plantator może też oczywiście sprzedać surowiec cenny samemu lub przetrzeć drewno i sprzedać np. deski.

Prace nad uzyskaniem odpowiedniej jakości klonu odmiany Cotevisa2 tj. krzyżówki Paulownia Elongata i Paulownia Fortunei trwały  wiele lat. Od 12 lat klon ten jest opatentowany i nadal ulepszany. Jest to efekt wielu badań, testów i doświadczeń przeprowadzonych w laboratorium pod Walencją drugim co do wielkości w Europie.
Cechy selekcyjne brane pod uwagę dotyczyły nie tylko wielkości przyrostów ale przede wszystkim jakości pozyskiwanego drewna. Jakość drewna pozwala na uzyskiwanie ceny sprzedaży surowca nawet ponad 600€ za 1m3. Drewno pozyskane z plantacji Paulowni COT2 otrzymuje certyfikat jakościowy QWF, który świadczy o jego odpowiednich cechach i jakości.

Właściwości przyrodnicze
- Odporne na mrozy do -25C (przy krótkotrwałych mrozach nawet więcej)
- Po ścięciu odrasta z pąków przy pniu (potwierdzone 4 cykle)
- Wymaga nawodnienia
- Wymaga grodzenia lub osłonek przed zgryzaniem
- Skała macierzysta nie wyżej jak 5-6m
- Woda gruntowa nie wyżej jak 1,5 m
- Wyjątkowo duża produkcja tlenu, nawet 10 krotnie większa od naszych drzew liściastych
- Pięknie kwitnie, przed rozwojem liści, kwiaty miododajne (400-700kg miodu z 1 ha)
- System korzeniowy do 9 m


Właściwości przemysłowe drewna
- Nie chłonie wilgoci ponieważ zatykają się włókna drzewne
- Nie wypacza się, nie pęka, nie "pracuje"
- Doskonale się obrabia, drewno bezsęczne
- Wartość opałowa ok. 4300kcal/kg
- Drewno bardzo lekkie (lżejsze o 30% od świerka)
- Bardzo dobrze przyjmuje lakiery, pozwala się malować
- Jest doskonałym izolatorem ciepła
- Bardzo szybko schnie (w suszarni 24-36 godzin, na powietrzu do dwóch miesięcy)

Wykorzystanie drewna
- W meblarstwie (sklejka, okleina, deski)
- W budownictwie : elewacje, okna, drzwi, konstrukcje, więźby
- Produkcja instrumentów
- Produkcja nart (firma Rossigniole produkuje zupełnie nowe narty z Paulowni)
- Deski surfingowe
- Produkcja skrzynek do owoców
- Żaluzje okienne
- Beczki
- Wnętrza jachtów, samolotów, samochodów (ciężarówki)
- Łodzie

Sadzonki Paulowni Cotevisa 2
Koszt sadzonek to €4,56 za szt.  
Do tego dojdzie koszt dostawy, który wyniesie 0,5 zł od sztuki nie mniej niż 200 zł. Ilość sadzonek na 1 ha to 600 szt.


środa, 09 marzec 2016 Telefon: 728528585Pozostałe : Do produkcji rolnej Kliknij aby powiększyć obrazek.

tester chemiczny gleby

Innowacyjny i niedrogi zestaw pozwalający wykonać chemiczną analizę gleby na zawartość N, P, K i ph. Zestaw pozwala wykonać 40 analiz chemicznych po 10 dla wymienionych wcześniej składników pokarmowych. Bardzo prosta obsługa, nie wymagająca żadnych szkoleń. Wszystko zapisane jest w instrukcji obsługi. Zestaw zawiera cztery komparatory, czterdzieści kapsułek testowych, instrukcję obsługi i zalecenia nawozowe dla 450 roślin ogrodniczych ( warzywa, kwiaty ) i rolniczych. Cena 199 zł + koszt przesyłki. Faktura VAT. Zestaw odczynników do uzupełnienia kosztuje 129 zł + koszt przesyłki.

niedziela, 21 luty 2016 Telefon: 799118191Ogłoszenia drobne : Pozostałe ogłoszenia

Poznam sympatyczną dziewczynę do stałego związku

Poszukuję dziewczyny ,która ma dobre serce chce mieć rodzinę ,kocha kwiaty i przyrodę . Ma apetyt na życie i pełno dobrej energii ,a kuchnia jest jej królestwem do którego mnie też czasami zaprosi "-) lubi wycieczki ,jak i wieczory spędzać przy kominku .
Coś o mnie .Mam 38 lat , 171 wzrostu ,kawaler ,nie mam nałogów :-) mieszkam w pięknej okolicy .Prowadzę sam zmechanizowane gospodarstwo w Borach Tucholskich .
Zapraszam do korespondencji .
rafaello762[<@>]interia.pl gg52640020

piątek, 25 grudzień 2015Ogłoszenia drobne : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Oxytree - drzewo rosnących korzyści

Drzewo o niesamowitych włąściwościach. Gwarancja dochodu i gwarancja odkupu dzrewa!!!
Oxytree jest specjalną rośliną regulującą klimat. Taką klasyfikację otrzymują rośliny, które z znaczący sposób polepszają jakość powietrza i chronią środowisko.
Oxytree (Paulownia Clon in Vitro 112), jest to gatunek drzewa, które zostało wyhodowane w laboratorium. Uzyskało certyfikat Katedry leśnictwa i genetyki Uniwersytetu Castilla La-Mancha w Hiszpanii najlepszej odmiany Paulowni.
Drzewo Oxytree posiada unikalne cechy:

Oxytree niezwykle szybko rośnie. Już w 6.roku od posadzenia osiąga 16 m wysokości i 35 cm średnicy pnia.
Drzewo rośnie prosto, pień nie posiada sęków
Regeneruje się od korzeni, po pierwszym ścięciu wyrośnie jeszcze 4-5 razy.
Dzięki ogromnym liściom wytwarza takie ilości tlenu, o których inne drzewa mogą tylko pomarzyć!
System korzenny osiąga 9 m głębokości i stamtąd pobiera składniki odżywcze, tym samym nie przeszkadza innym roślinom. Dzięki głęboko osadzonym korzeniom, nie pobiera składników odżywczych z górnych warstw gleby, które są potrzebne innym roślinom!
Robaki i owady nie lubią Oxytree
Nieinwazyjna odmiana, rozmnaża się jedynie w laboratorium WŁAŚCIWOŚCI PRZEMYSŁOWE
30-60% lżejsze, niż inne drzewa
Miękkie i lekkie, gęstość: 300-320kg/m3
Dobrze izoluje – ponad 2x lepiej od innego drewna
Wysoka temperatura zapalności (420-430 °C)
Wartość opałowa: 4211,06 kcal/kg = 15,58 MJ/kg (przy wilgoci 20%)
Szybko schnie (24-28 godzin w suszarce, 30-60 dni na powietrzu)
Stabilne, nie wygina się, nie zniekształca się, nie pęka, bez sęków!
Łatwe do przetworzenia jako drewno konstrukcyjne i wykończeniowe
Nadaje się do malowania, lakierowania, przyklejania WYKORZYSTANIE DRZEWA OXYTREE
70% objętości Oxytree wykorzystywane jest jako drewno, 30% natomiast jako biomasa.
Z Oxytree można uzyskać znaczącą ilość biomasy, na którą to składają się gałęzie, liście, kwiaty, owoce oraz korzenie.
Liście są doskonałym nawozem naturalnym – kompost


Można JUŻ zamówić sadzonki, a otrzymać je w maju 2016 roku. Link do zamówienia: http://oxytree.com/oxytree-order/pl W razie pytań kontakt telefoniczny: 604 139 475


sobota, 12 grudzień 2015 Telefon: 604139475