Ogłoszenia: "pracownicy"Pozostałe ogłoszenia ogrodnicze : Ogrodnictwo Kliknij aby powiększyć obrazek.

Ultrathon hurtownia. Dystrybutor Ultrathon. Hurtownia ultrathon kraków.

Firma Linarem prowadzi dystrybucję detaliczną oraz hurtową preparatów na komary Ultrathon.  

Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. 

Zapraszamy również do odbioru osobistego środków na komary Ultrathon - Kraków ul. Kornela Makuszyńskiego 22A. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport oraz dogodne warunki płatności. 

W przypadku zainteresowania ofertą na hurtową środków na komary Ultrathon prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax), mob. 660 579 964 lub e-mail: biuro[<@>]linarem.pl wtorek, 28 marzec 2017 Telefon: 126421032Ogłoszenia drobne : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Mugga hurtownia. Sprzedaż hurtowa preparatów Mugga. Mugga dystrybutor.

Firma Linarem prowadzi dystrybucję detaliczną oraz hurtową preparatów na komary Mugga.  

Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. 

Zapraszamy również do odbioru osobistego środków na komary Mugga - Kraków ul. Kornela Makuszyńskiego 22A. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport oraz dogodne warunki płatności. 

W przypadku zainteresowania ofertą na hurtową preparatów na komary Mugga prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax), mob. 660 579 964 lub e-mail: biuro[<@>]linarem.pl  sobota, 18 marzec 2017 Telefon: 660579964Usługi : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Hurtownia siatek na ptaki. Siatki przeciw ptakom. Siatki przeciw ptakom sklep Kraków.

W roku 2012 rozpoczęliśmy produkcję siatek przeciw ptakom. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. 

 
GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENY W POLSCE!

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul. Kornela Makuszyńskiego 22A w Krakowie. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów siatek do Państwa potrzeb.

W przypadku zainteresowania ofertą hurtową na dostawę siatek przeciw ptakom prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax) lub e-mail: biuro[<@>]linarem.pl czwartek, 09 marzec 2017 Telefon: 126421032Ogłoszenia drobne : Usługi Kliknij aby powiększyć obrazek.

Hurtownia odstraszaczy Bird Gard. Bird Gard odstraszacze - dystrybutor, sklep.

Firma Linarem prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową odstraszaczy ptaków Bird Gard. 

Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. 

Zapraszamy również do odbioru osobistego odstraszaczy Bird Gard - Kraków ul. Kornela Makuszyńskiego 22A. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport oraz dogodne warunki płatności. 

Pełna oferta urządzeń: www.sklep.linarem.pl

W przypadku zainteresowania ofertą na hurtową dla odstraszacze Bird Gard prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax) lub e-mail: biuro[<@>]linarem.plwtorek, 07 marzec 2017 Telefon: 126421032Ogłoszenia drobne : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Armatki hukowe sklep. Hurtownia armatek hukowych. Działka hukowe. Armatka hukowa Guardian.

Firma Linarem prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową armatek hukowych Guardian oraz Zon.

Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. 

Zapraszamy również do odbioru osobistego urządzeń - Kraków ul. Kornela Makuszyńskiego 22A. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport i szybką wysyłkę.

Pełna oferta urządzeń: www.sklep.linarem.pl

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax) lub e-mail: biuro[<@>]linarem.plsobota, 04 marzec 2017 Telefon: 126421032Kredyty rolnicze : Usługi

Pożyczki dla rolników - również z wpisami w bazach

Szanowni Państwo,

Firma W&J FINANCE została utworzona z myślą o usprawnieniu i ułatwieniu dostępu do produktów finansowych każdemu, kto tego potrzebuje. Na przestrzeni czasu, zgromadziliśmy doświadczenie z zakresu finansów a jako szeregowi pracownicy zapoznaliśmy się z ich specyfikacją i całą tzw. papierologią. Zauważyliśmy sztampowe podejście do klienta, rutynowe działania a co najbardziej zatrważające - bezsensowne i notoryczne wysyłanie zapytań przez doradców do baz, co w wielu przypadkach przyczyniło się do negatywnej weryfikacji instytucji finansowych. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek i kredytów zarówno bankowych jak i z instytucji finansowych dla osób z wpisami w bazach. Pomagamy wyjść z pętli zadłużenia, skonsolidować zobowiązania, uzyskać leasing, korzystnie złożyć wniosek bez zbędnego tracenia czasu i nerwów.

"Po pierwsze nie szkodzić"
Sokrates.


Pragniemy podkreślić, iż nie są pobierane żadne opłaty przedwstępne czy po udzieleniu pożyczki - rozliczamy się wyłącznie z instytucją finansową, skąd otrzymujemy wynagrodzenie, klient nie jest obciążony żadnymi kosztami związanymi z udzieleniem pożyczki. Nie jesteśmy też tzw. firmą "lichwiarską", która pośredniczy w udzielaniu pożyczek z "bajońskim" oprocentowaniem. Są to produkty finansowe związane ze spłatą ratalną, dopasowaną do indywidualnej możliwości.


Proponujemy:

1. Pożyczki gotówkowe - wysoko liczone hektary przeliczeniowe!
2. Kredyty hipoteczne, firmowe.
3. Leasing.
4. Fundusze dla firm - z możliwością oddłużania ZUS i US.
5. Produkty dla osób ze złą historią kredytową.
6. Pomoc finansowa dla osób z wpisami w bazach BIK, BIG, KRD,ERIF lub INFOMONITOR
7. Konsolidacje.
8. Karty kredytowe.
9. Złożenie korzystnego wniosku.
10. Gotówkę nawet w 15 minut!

Skorzystaj, zgłoś się i ciesz się gotówką a resztą....resztą zajmie się W&J FINANCE!

piątek, 22 styczeń 2016 Telefon: 534 263 087Sprzedam : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Dochodowe gospodarstwo rybackie

Mam na sprzedaż dochodowe gospodarstwo rybackie położone w południowej części woj. zachodniopomorskiego. Gospodarstwo 32ha plus możliwość dzierżawy dodatkowych 100ha. Gospodarstwo posiada wszelkie pozwolenia wodno-prawne, aktualne mapy geodezyjne itp. Główny profil hodowli to karp/lin, ale istnieje możliwość zmienienia profilu.
Na terenie gospodarstwa znajduję się cały niezbędny sprzęt [wózki widłowe, samochody transportowe, ciężarówki do dostarczania żywej ryby do sklepów], dom dla pracowników [75m2], barakowozy, domek letniskowy, przyczepy campingowe [do obozowania przy komercyjnym łowisku także znajdującym się na terenie gospodarstwa].
Pracownicy gospodarstwa to w pełni przeszkolona załoga z wieloletnim doświadczeniem, zawodowi hodowcy ryb oraz kierowcy z uprawnieniami.
Gospodarstwo nie jest obciążone żadnymi zobowiązaniami prawnymi lub cywilnymi.
Sprzedaję także całe know-how hodowli oraz kontakt do wszystkich odbiorców ryby, oraz osobno kontrakt do dużej sieci handlowej z którą współpracujemy od 10 lat gwarantującej odbiór roczny [około 100ton].
Możliwość kupna domu znajdującego się 3 km od stawów [a w okolicy gorzowa wielkopolskiego na wsi]. Dom mieszkalny o powierzchni ponad 200 metrów [2 duże salony, 4 sypialnie, dwie łazienki, pralnia, składzik, spiżarnia, kuchnia- wszystko wykończone materiałami najwyższej jakości], wybudowany w 2000roku z dużym podwórkiem, garażem na 2 samochody, domkiem dla gości oraz dużym budynkiem gospodarczym. Dom znajduje się przy samej ścianie lasu, 30 metrów od malowniczego jeziora [także kąpieliska] i 150 metrów od najbliższego sklepu.
Całość sprzedaję z przyczyn zdrowotnych. kontakt telefoniczny 506 136 544 . proszę dzwonić codziennie między 12-17.

czwartek, 29 październik 2015 Telefon: 506136544Ogłoszenia drobne : Praca Kliknij aby powiększyć obrazek.

pracownicy do udoju krów 5000-6000 zł netto Holandia

Szukamy osób do pracy w Holandii przy udoju krów. Doświadczenie nie jest obowiązkowe, na początku pracy 3-5 tygodniowe przeszkolenie pracownika - płatne 90% standardowego wynagrodzenia. Praca zasadniczo na stałe, minimum 1 rok.
Wymagana niezbędnie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym/dobrym do komunikacji z firmą i klientami firmy (j. angielski sprawdzany podczas rozmowy z kandydatami, zatem jeśli kandydat nie mówi w języku angielskim prosimy o nieaplikowanie, tu j. angielski jest konieczny).
Praca po 8-9 godzin dziennie. Wynagrodznie standardowe to 8,91 EUR/h brutto. Po odliczeniu kosztów zakwaterowania oraz ubezpieczenia wynagrodzenie netto za każdy miesiąc wynosi 4500 zł-5300 zł netto (wliczając wypłacane dodatek urlopowy netto) - za każdy miesiąc przy pierwszym roku pracy. W następnym roku już 6000 zł netto miesięcznie.
Zjazdy do Polski są możliwe raz na 2 miesiące (urlopy na okres 1-2 tygodni). Umowa jest podpisywana z firmą holenderską na warunkach holenderskich. Płatności są dokonywane co tydzień na konto bankowe.
Ponieważ firma holenderska przez 3-5 tygodni szkoli pracownika i w tym okresie płaci mu 90% wynagrodzenia, zatem ponosi koszty i inwestuje w niego - umowa jest zatem spisywana na okres minmium 1 roku i w tym okresie pracownik ponosi pośrednio w ramach swojej pracy koszty tego szkolenia (koszt szkolenia 1000 EUR lub 1500 EUR). Jeśli pracownik zrezygnuje wcześniej z pracy musi uregulować część tego zobowiązania.
Przed wyjazdem kandydat po uprzedniej rozmowie otrzymuje skierowanie do pracy i do wglądu kontrakt o pracę podpisywany z firmą. Auto nie jest wymagane, firma zapewnia auta do przejazdów pracowników do klientów.
Osobom zainteresowanym i spełniającym wymagania podeślę dokładne szczegóły samej pracy, warunki socjalne i mieszkaniowe - krótki film instruktażowy.
Osoby zainteresowane proszę o podesłanie CV and adres danieljurkiewicz12[<@>]gmail.com z dopiskiem "pracownik do udoju krów w Holandii."

piątek, 16 październik 2015 Telefon: 535177277Ogłoszenia drobne : Usługi Kliknij aby powiększyć obrazek.

Armatki hukowe sklep. Hurtownia armatek hukowych

Firma Linarem prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową armatek hukowych Guardian oraz Zon.

Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. 

Zapraszamy również do odbioru osobistego urządzeń - Kraków ul. Kornela Makuszyńskiego 22A. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport i szybką wysyłkę.

Pełna oferta urządzeń: www.sklep.linarem.pl

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax) lub e-mail: biuro[<@>]linarem.pl.środa, 10 czerwiec 2015 Telefon: 126421032Ogłoszenia drobne : Usługi Kliknij aby powiększyć obrazek.

Hurtownia kolców przeciw gołębiom. Hurtowa sprzedaż kolców na gołębie. Kolce na gołębie hurtownia. Hurtownia kolców przeciw gołębiom.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport oraz dogodne warunki płątności. 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową kolców na ptaki własnej produkcji oraz innych renomowanych marek.

Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości.

W przypadku zainteresowania ofertą na hurtową dostawę kolców na gołębie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax), mob. 606-652-989 lub e-mail: biuro[<@>]linarem.pl. 

Pełna oferta kolców na ptaki: www.sklep.linarem.pl
 
GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W POLSCE!

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul. Kornela Makuszyńskiego 22A w Krakowie. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.


niedziela, 31 maj 2015 Telefon: 126421032