Ogłoszenia: "siedlisko"Sprzedam gospodarstwo : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Ukraina. Gospodarstwo rolne, grunty pod uprawe drzew owocowych, wierzby energetycznej. Szklarnia, budynki, stajnie, domki letniskowe na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Ziemia rolna pod inwestycje. Gospodarstwo 3tys. hektarow. Nabycie udzialow


Ukraina. Gospodarstwo rolne, grunty pod uprawe drzew owocowych, wierzby energetycznej. Szklarnia, budynki, stajnie, domki letniskowe na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Ziemia rolna pod inwestycje. Gospodarstwo 3tys. hektarow. Nabycie udzialow w spolkach bedacych wlascicielami ziemi. Nalezy do klasy II-III, bonitet 75. Produkcja roslinna. Czesciej uprawiana na zielona pasze dla zwierzat, w powierzchni zasiewow duzo plonow ziarna. Dzialka o najwiekszym areale ma status rolno-siedliskowo-rekreacyjnej i jest polozona miedzy innymi gospodarstwami zabudowanymi. Wspolne pasowiska i laki. Gleby pod uprawe drzew owocowych, ogorka, pomidorow w gruncie, pierscieniach torfowych, balotach slomy z podloza nawozowa. Szklarnia o powierzchni 5000m2, kociol opalany mialem weglowym. Budynki gospodarcze, stajnie, obory, garazy, domki letniskowe. Przez harmonijnie rozlegly teren gospodarstwa przeplywa rzeka Desna. Piekna okolica, duzo wolnej przestrzeni, stale dostepne surowce drzewne. Gospodarstwo otoczone dookola lasem, znajduje sie w dolinie parku krajobrazowego. Wedkowanie, zbieranie grzybow i owocow runa lesnego, mleko kozie, kulig jazda konna. Dojazd droga asfaltowa. Cena sprzedazy, wynajmu do uzgodnienia. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci[<@>]ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

wtorek, 31 październik 2017 Telefon: +380505806241 (polsk.)Sprzedam grunty rolne : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Bieszczady sprzedam 66 ha (15.000zł/ha)

Zainwestuj w Bieszczady - sprzedamy czyste i zielone tereny o powierzchni 66 ha (660.000 m2) w dwóch rozłogach (13 ha + 53 ha) oddalonych od siebie około 1 km.
Nieskażona enklawa w Bieszczadach położona w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Olszanica. Bardzo blisko Zalew Soliński (10 km) oraz Ustrzyki Dolne (10 km).
Otaczające działkę przyległe pasma bieszczadzkich lasów mogą stworzyć w przyszłości Twoje miejsce na ziemi.
Grunty to łąki i pastwiska oraz lasy i tereny zalesione w dużej części położone na południowym stoku.
Prąd na większej działce, urozmaicony topograficznie teren, strumyki górskie i staw, sąsiedztwo lasów państwowych.
Możliwość uzyskania warunków zabudowy siedliskowej. W okolicy piesze i rowerowe szlaki turystyczne, rezerwaty przyrody, oraz zalesione bieszczadzkie wzgórza.
Grunty były w ostatnim czasie odkrzaczane co pozwoliło je zgłosić do dopłat, które wynoszą 1360 zł/ha.
Dojazd 700 metrów drogą gminną do drogi wojewódzkiej asfaltowej (duża obwodnica bieszczadzka). Uregulowany stan prawny w księgach wieczystych.
Grunty objęte programem Natura 2000, co pozwala otrzymywać większe dopłaty. "Ludzie, kupujcie ziemię, już ją przestali produkować".
Cena za całość: 990.000 zł. (15.000 zł/ha).


poniedziałek, 21 sierpień 2017 Telefon: 604150043Inne usługi rolnicze : Usługi Kliknij aby powiększyć obrazek.

Ekspertyzy przyrodnicze - dopłaty 2017 - PROW 2014-2020


Ekspertyzy przyrodnicze dla rolników i zarządców obszarów przyrodniczych na dopłaty w ramach Działania rolno-środowiskowo-klimatycznego (PROW 2014-2020).
Ekspertyzy botaniczne do pakietów siedliskowych oraz ekspertyzy ornitologiczne do pakietów ptasich.
Kompleksowa obsługa, terminowa realizacja.

Realizacja usługi możliwa na terenie całego kraju.

http://www.doplaty-rolnosrodowiskowe.pl/
info[<@>]ekspertyzy-przyrodnicze.eu

piątek, 10 marzec 2017 Telefon: 605832505Sprzedam gospodarstwo : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

sprzedam siedlisko

siedlisko na granicy PŁOCKA-lokalizacja idealna pod każdą działalność--3ha łącznie z budynkami-cena 3000000zł

piątek, 27 styczeń 2017 Telefon: 602873243Sprzedam gospodarstwo : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Siedlisko + 5ha w jednym kawałku

Sprzedam gospodarstwo w miejscowości Swoboda gm. Niemce pow. lubelski , dom murowany media prąd, woda, telefon, C.O., obora, stodoła i 3 garaże murowane, ciągnik i narzędzia rolnicze, grunt 5ha kl. III, 15 km od Lublina, cena 499000,00 zł za całość

poniedziałek, 05 wrzesień 2016 Telefon: 504340371Stadniny : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Stadninę - dom ze stajnią na 11 ha działce Super CENA

Siedlisko- Nowoczesny dom ze stajnią na 11 hektarowej działce położony w lesie wybudowane w 2014r. Bardzo niskie koszty utrzymania! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dala od innych zabudowań otoczona lasami. W pobliżu rzeka Obra i jej najurokliwszy odcinek spływów kajakowych. Atutem jest położenie wśród wielu jezior Dom parterowy pasywny (posiada certyfikat) o powierzchni 150 m2\. Doskonale wyizolowany, ogrzewanie pompa ciepła + dla przyjemności dwustronny kominek z płaszczem wodnym. Dom posiada dużo przeszkleń, które sprawiają, że otoczenie zewnętrzne wchodzi do środka. Okna z elektrycznymi roletami zewnętrznymi. Dom został wykończony w nowoczesnym charakterze, posiada: 4 sypialnie, 80m2 salon, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze. Z każdego pokoju można wyjść na zewnątrz na taras. Od strony południowej duży taras drewniany o powierzchni 100 m2, od wschodu taras z kostki, na którym można zjeść śniadanie w promieniach słońca. Obiekt posiada monitoring, można sprawdzić przez internet co się dzieje na miejscu, podczas nieobecności. Utrzymanie domu, stajni, oświetlenia zewnętrznego to tylko koszt prądu, który wynosi 150zł miesięcznie (posiadam bilanse z energetyki). Planowaliśmy w przyszłości uniezależnić się od energetyki (wiatrak + fotowoltaika) i stać się niezależnym gospodarstwem domowym. STAJNIA Stajnia drewniana angielska na 8 koni, najzdrowsza dla koni. Wyposażona w poidła automatyczne. W stajni znajduje się stanowisko do przygotowania konia do treningu z miejscem na przechowywanie sprzętu, owsa, itp. Nad stajnią małe poddasze na siano / słomę. KARUZELA Zadaszona karuzela boksowa na 5 koni, obudowana drewnianym pełnym ogrodzeniem, podłoże kwarcowe. Wybudowana Lipiec'15. PLAC DO JAZDY Plac z drenażem odprowadzającym wodę, piasek kwarcowy. Plac ogrodzony białym płotem, nawadniany armatkami dla optymalnego utrzymania wilgotności i elastyczności podłoża. ŁĄKI Na wjeździe do nieruchomości znajdują się 2 łąki z zamykanymi wiatami dla koni, na prawo mniejsza, na lewo większa z lucerną o łącznej powierzchni ok. 5 hektarów. DZIAŁKA Całość ogrodzona jest siatką leśną, na działce znajduje się las brzozowy, i pozostałości po lesie sosnowym. Klasa ziemi IV - VI. Oferta bezpośrednia TERMINOWA Tylko dla inwestorów Pomoge w finansowaniu !!! nie wspólpracuje z B.Nieruchomości

Możliwe dotacje Unijne

wtorek, 16 luty 2016 Telefon: 794213288Sprzedam : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Siedlisko pod Warszawą sprzedam

Sprzedam urokliwe siedlisko (1,5 ha) położone25 km od Warszawy we wsi Brzozówka, gm. Czosnów. Czas dojazdu do lotniska w Modlinie z Brzozówki wynosi 15 min. Trasy lotów nie są uciążliwe dla mieszkańców wsi położonej na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Siedlisko jest ogrodzone w obrębie działki o pow. ok. 7.000 m2, na której znajduje się zarybiony staw. Na terenie siedliska jest posadowiony dom piętrowy ok. 200 m2. Dom połączony jest zadaszonym łącznikiem z garażem (55 m2 w parterze + poddasze) i pomieszczeniem gospodarczym (ok. 30 m2). Do działki doprowadzony jest wodociąg – 20 m.
Dom zbudowany jest w stylu rustykalnym z pustaka gipsowego, ocieplony styropianem, otynkowany. Dach pokryty blachą trapezową ocynkowaną. Dom posiada oczyszczalnię ekologiczną oraz własne ujęcie filtrowanej wody, ogrzewanie – 3 niezależne systemy (piec gazowy, piec na drewno, kominek Jothula), system wentylacji - rekuperator. Parter domu – salon ok. 45 m2, 2 sypialnie po 14m2 i 14,5m2z garderobą, łazienka - 8 m2 (prysznic, umywalka, wc), kuchnia ok. 20 m2 + spiżarnia- 4 m2), przedpokój, sień, kotłownia. Piętro z antresolą ok. 80 m2 :pokój ok. 40 m2 + garderoba, łazienka ok. 15 m 2 (wanna, prysznic, wc), pokój ok.12 m2.

środa, 13 styczeń 2016 Telefon: 794213288Stadniny : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Stadninę - dom ze stajnią na 11 ha działce Super CENA

Siedlisko- Nowoczesny dom ze stajnią na 11 hektarowej działce położony w lesie wybudowane w 2014r. Bardzo niskie koszty utrzymania! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dala od innych zabudowań otoczona lasami. W pobliżu rzeka Obra i jej najurokliwszy odcinek spływów kajakowych. Atutem jest położenie wśród wielu jezior Dom parterowy pasywny (posiada certyfikat) o powierzchni 150 m2\. Doskonale wyizolowany, ogrzewanie pompa ciepła + dla przyjemności dwustronny kominek z płaszczem wodnym. Dom posiada dużo przeszkleń, które sprawiają, że otoczenie zewnętrzne wchodzi do środka. Okna z elektrycznymi roletami zewnętrznymi. Dom został wykończony w nowoczesnym charakterze, posiada: 4 sypialnie, 80m2 salon, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze. Z każdego pokoju można wyjść na zewnątrz na taras. Od strony południowej duży taras drewniany o powierzchni 100 m2, od wschodu taras z kostki, na którym można zjeść śniadanie w promieniach słońca. Obiekt posiada monitoring, można sprawdzić przez internet co się dzieje na miejscu, podczas nieobecności. Utrzymanie domu, stajni, oświetlenia zewnętrznego to tylko koszt prądu, który wynosi 150zł miesięcznie (posiadam bilanse z energetyki). Planowaliśmy w przyszłości uniezależnić się od energetyki (wiatrak + fotowoltaika) i stać się niezależnym gospodarstwem domowym. STAJNIA Stajnia drewniana angielska na 8 koni, najzdrowsza dla koni. Wyposażona w poidła automatyczne. W stajni znajduje się stanowisko do przygotowania konia do treningu z miejscem na przechowywanie sprzętu, owsa, itp. Nad stajnią małe poddasze na siano / słomę. KARUZELA Zadaszona karuzela boksowa na 5 koni, obudowana drewnianym pełnym ogrodzeniem, podłoże kwarcowe. Wybudowana Lipiec'15. PLAC DO JAZDY Plac z drenażem odprowadzającym wodę, piasek kwarcowy. Plac ogrodzony białym płotem, nawadniany armatkami dla optymalnego utrzymania wilgotności i elastyczności podłoża. ŁĄKI Na wjeździe do nieruchomości znajdują się 2 łąki z zamykanymi wiatami dla koni, na prawo mniejsza, na lewo większa z lucerną o łącznej powierzchni ok. 5 hektarów. DZIAŁKA Całość ogrodzona jest siatką leśną, na działce znajduje się las brzozowy, i pozostałości po lesie sosnowym. Klasa ziemi IV - VI. Oferta bezpośrednia TERMINOWA Tylko dla inwestorów Pomoge w finansowaniu !!! nie wspólpracuje z B.Nieruchomości

wtorek, 12 styczeń 2016 Telefon: 794213288Do wynajęcia : Nieruchomości

siedlisko w miejscowości Walinna gmina Komarówka Podlaska

Kliknij aby powiększyć obrazek.

Sprzedam lub wynajmę siedlisko w miejscowości Walinna gmina Komarówka Podlaska
W skład nieruchomości wchodzi:
- Dom mieszkalny drewniany kryty blachą podłaczona energia elektryczna, siła, woda, centralne ogrzewanie
-Garaż murowany, z 4 wierzejami, kryty eternitem,
-Stodoła murowana, z 2 wierzejami, kryta eternitem,
-Obora murowana, kryta eternitem,
Budynki są dobrym stanie, opisywana nieruchomość mieści się cichej, spokojnej, przyjaznej okolicy. Duże ładne podwórko, sad, działka na ogrodowa. Bardzo dobre miejsce do wypoczynku lub na działalność gospodarczą z możliwością adaptacji budynków w zależności od potrzeb i charakteru działalności (zakład produkcyjny, działalność usługowa, stadnina, agroturystyka).

poniedziałek, 30 listopad 2015 Telefon: 605210353Sprzedam : Nieruchomości Kliknij aby powiększyć obrazek.

Sprzedam siedlisko Sędziejowice

Sprzedam siedlisko w gminie Sędziejowice, 45 km od Łodzi, 11 km od zjazdu z S8. Całkowita powierzchnia 5.11 ha. Gospodarstwo usytuowane poza wsią, w ustronnej okolicy przy lesie w pobliżu Parku Krajobrazowego Miedzyrzecza Warty i Widawki. Teren nadaje się na cele rekreacyjne, pod budowę, na prowadzenie hodowli. Media: energia elektryczna, możliwość podłączenia do wodociągu i linni telefonicznej. Grunt częściowo zalesiony samosiewem brzozy. Możliwość wydzielenia działek.

niedziela, 29 listopad 2015