Ogłoszenia drobne
> Praca

MASZ PROBLEM Z DŁUŻNIKIEM!

Jeżeli masz problem z dłużnikiem Kancelaria Windykacji Prawnej pomoże odzyskać Twoje pieniądze. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy z poszkodowanymi rolnikami. Zapytania proszę składać na e-maila: prawnawindykacja[<@>]gmail.com lub telefonicznie pod nr. tel. 666 541 651

czwartek, 14 czerwca 2012 Telefon: 666541651

środa, 13 czerwca 2012 Telefon: 666541651

wtorek, 12 czerwca 2012 Telefon: 666541651

poniedziałek, 11 czerwca 2012 Telefon: 666541651

Kliknij aby powiększyć obrazek.

Życie i praca na wsi

39latek,bez nałogów,zainteresowany pracą i życiem na wsi.Kocham przyrodę i zwierzęta.

niedziela, 10 czerwca 2012 Telefon: 518630522

szukam

witam mam 28lat na gospodarstwie rolnym pracuje 2 lata doświadczenie dojenie jazda ciągnikiem w polu itp duże przy krowach szukam pracy mój numer 722193535

czwartek, 07 czerwca 2012 Telefon: 722193535

szukam

Pracownik pomocniczy (fizyczny) w ubojni - gm.Wiązowna(mazowieckie)

Stanowisko: Pracownik ubojni
Miejsce pracy: woj. mazowieckie, gm. Wiązowna
Ilość wakatów: 15
czas trwania rekrutacji: 06. 2012
Nr referencyjny: PU/06/12

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlu zagranicznego (dostawcy mięsa na terenie UE) , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK UBOJNI
(Ubojowiec - wykrawacz)

Zakres obowiązków:
* prace związane z humanitarnym ubojem zwierząt rzeźnych
*obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
*prace fizyczne związane z załadunkiem/rozładunkiem mięsa

Wymagania :
* sprawność fizyczna
* umiejętność szybkiego uczenia się
* dyspozycyjność (zmianowy czas pracy)

Oferujemy :
* stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
* atrakcyjne wynagrodzenie
* zakwaterowanie dla osób mieszkających poza miejscem pracy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: hc.kadry[<@>]humancenter.pl podając w tytule numer referencyjny: PU/05/12.
HUMAN CENTER
APPiPT 4283

środa, 06 czerwca 2012 Telefon: 509314222

Pracownik pomocniczy (fizyczny) w ubojni - gm.Jabłonna (mazowieckie)

Stanowisko: Pracownik fizyczny w ubojni
Miejsce pracy: woj. mazowieckie,gm. Jabłonna Lacka
Ilość wakatów: 10
Czas trwania rekrutacji: 06. 2012
Nr referencyjny: PU-DW/06/12

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlu zagranicznego (dostawcy mięsa na terenie UE) , poszukujemy kandydatów gotowych podjąć pracę od zaraz na stanowisku:
PRACOWNIK FIZYCZNY w UBOJNI
* czynności pomocnicze związane z humanitarnym ubojem zwierząt rzeźnych
*obsługa urządzeń produkcyjnych
* czynności fizyczne związane z załadunkiem/rozładunkiem mięsa
Wymagania :
* dyspozycyjność (pon-sob)
Oferujemy :
* pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
* adekwatne wynagrodzenie
* możliwość zakwaterowania dla osób mieszkających poza miejscem pracy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: hc.kadry[<@>]humancenter.pl podając w tytule numer referencyjny: PU-DW/06/12.
HUMAN CENTER APPiPT 4283