Ogłoszenia drobne
> Praca

Pracownik do wyceny i skupu żywca wołowego

Stanowisko: Pracownik wyceny i skupu żywca wołowego
Adres firmy: woj. mazowieckie,gm. Jabłonna Lacka
Ilość wakatów: 5
czas trwania rekrutacji: 06. 2012
Nr referencyjny: KL-DW/06/12

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlu zagranicznego (dostawcy mięsa na terenie UE) , poszukujemy kandydatów z rejonów :
- warmińsko - mazurskie (z wyłączeniem okolic Ostródy)
- lubelskie
- pn część mazowieckiego (zwłaszcza okolice Łomży, Ostrołęki)
- podlaskie (okolice Suwałk)
na stanowisko:
Pracownik wyceny i skupu żywca wołowego
Zakres obowiązków:
* wycena żywca,
* pozyskiwanie towaru od rolników, rozliczanie rolników, wystawianie faktur
*organizacja załadunków
Wymagania :
* znajomość rejonu
* doświadczenie w zakresie skupu i wyceny żywca wołowego
* prawo jazdy kat. B
Oferujemy :
* atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa+premia)
* elastyczne godziny pracy
* stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych podając w tytule numer referencyjny: KL-DW/06/12.
HUMAN CENTER APPiPT 4283

środa, 06 czerwca 2012 Telefon: 509314222

Zatrudnię

Zatrudnię pracownika na porodówkę tel. 508174704

środa, 06 czerwca 2012 Telefon: 508174704

Zatrudnię do obory

Zatrudnię pracownika do obory udojowej tel.508174704

MASZ PROBLEM Z DŁUŻNIKIEM!

Jeżeli masz problem z dłużnikiem Kancelaria Windykacji Prawnej pomoże odzyskać Twoje pieniądze. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy z poszkodowanymi rolnikami. Zapytania proszę składać na e-maila: prawnawindykacja[<@>]gmail.com lub telefonicznie pod nr. tel. 666 541 651

środa, 06 czerwca 2012 Telefon: 6666541651

Jeżeli masz problem z dłużnikiem Kancelaria Windykacji Prawnej pomoże odzyskać Twoje pieniądze. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy z poszkodowanymi ludźmi. Zapytania proszę składać na e-maila: kancelariawindykacjiprawnej[<@>]gmail.com lub tel. 666-541-651.

wtorek, 05 czerwca 2012 Telefon: 666541651

poniedziałek, 04 czerwca 2012 Telefon: 666541651

piątek, 01 czerwca 2012 Telefon: 666541651

czwartek, 31 maja 2012 Telefon: 666541651

Kliknij aby powiększyć obrazek.

Odszkodowania za wypadki w rolnictwie - z OC rolnika. LEX Kancelaria Odszkodowawcza - cała Polska.

Obsługujemy i reprezentujemy Poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach losowych ( wypadki w rolnictwie, drogowe – inne ), przed instytucjami / podmiotami zobligowanymi do wypłaty należnych świadczeń odszkodowawczych. Pomagamy naszym Klientom zarówno w przypadkach gdy byli uczestnikami wypadku, do którego doszło w okolicznościach środowiska pracy, zderzenia pojazdów, potrącenia pieszego, upadku na oblodzonej nawierzchni jak i wskutek innego zdarzenia losowego.

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania za:

uszczerbki na zdrowiu z tytułu wypadku w rolnictwie ( do 3 lat od daty jego zaistnienia – z polisy OC rolnika )
uszczerbki na zdrowiu z tytułu wypadku drogowego, w pracy
śmierć bliskiej osoby
potrącenie przez pojazd
potknięcie lub poślizgnięcie
uszkodzenia pojazdu

W imieniu swoich Klientów walczymy o:

zwrot kosztów leczenia
zwrot utraconych dochodów
renty z tytułu niezdolności do pracy i zwiększonych potrzeb
odszkodowania z UFG

Wyróżnia nas wysoka skuteczność - poprzedzona wsparciem lekarzy, potrzebnym do prawidłowego określenia stałego procentowego uszczerbku na zdrowiu osób Poszkodowanych w wypadkach.

Nie pobieramy opłat wstępnych, zaliczek zadatków etc. Nasze honorarium stanowi %-owa prowizja z kwoty uzyskanego na sam koniec pracy naszych prawników, odszkodowania.

Bezpłatnie analizujemy sprawy przed ich przyjęciem do prowadzenia - rozliczenie po zakończeniu i wypłacie odszkodowania.

Informacja / bezpłatna weryfikacja sprawy - tel 503-009-030

LEX Kancelaria Odszkodowawcza sp.k.
ul. Stefana Batorego 19/4
31-636 Kraków

kontakt - telefon 503-009-030

środa, 30 maja 2012 Telefon: 503-009-030

środa, 30 maja 2012 Telefon: 666541651