Sprzedam : Maszyny rolnicze

rozrzutnik obornika

rozrzutnik obornika 1-osiowy Czarna Białostocka po kapitalnym remoncie

poniedziałek, 08 listopada 2010 Telefon: 862790305

Ogłoszenia drobne : Praca

specjalista ds. sprzedazy

Przedstawiciel handlowy

Specjalista ds. sprzedaży środków ochrony roślin, nasion, nawozów

Wymagania:

wykształcenie min. średnie rolnicze skuteczność w działaniach handlowych,

umiejętność organizacji pracy własnej

komunikatywność, zaangażowanie,

prawo jazdy kat. B

Zadania:

profesjonalna obsługa klientów

fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin

pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

praca w młodym, ambitnym zespole

atrakcyjny pakiet szkoleń

możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia

samochód służbowy, telefon komórkowy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat[<@>]chp-pasze.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

poniedziałek, 08 listopada 2010 Telefon: 523548557

Kupie maszyny rolnicze!!!

KUPIĘ!!!
Zapłacę również pośrednikowi za pomoc w zakupie niżej wymienionych maszyn!!!

Maszyny rolnicze typu: ciągnik T-25,C-330,C-360
Ursus 3512, 2812; MF 255, Zetor, przyczepa, rozrzutnik, prasa i inne!
Mogą być do remontu!!!
Odbiór własnym transportem, od zaraz!!!

Tel. 660-754-781
608-128-670

poniedziałek, 08 listopada 2010 Telefon: 660754781

Sprzedam : Produkty rolnicze

Pszenica konsumpcyjna

Dostawy pszenicy konsumpcyjnej
Protein in dry matter 12.5% min
Humidity 14.0% max
Raw gluten 23%
Test weight 78 kg/hl min
Falling No 250 s min
Admixtures 2% max

CEna DAF 290 $.
Pochodzenie Kazachstan

niedziela, 07 listopada 2010

Sprzedam : Pozostałe ogłoszenia Kliknij aby powiększyć obrazek.

Volkswagen Passat GT kombi 1,9 TDI

SPRZEDAM: Volkswagen Passat GT kombi 1,9 TDI, 90 KM, z 1993 roku, czarny, stan bdb. Przebieg: 270 tys. km. Szyberdach (sterowany elektrycznie), alufelgi, relingi, radioodtwarzacz (CD audio i MP3), ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, hak, centralny zamek, alarm. Cena: 5500 zł. Sporo nowych części: m.in. wymienione amortyzatory, przeguby, rozrusznik, pasek rozrządu. Auto do obejrzenia przy warsztacie samochodowym na końcu ul. Metalowej w Olsztynie (właściciel warsztatu ma kluczyki), w dni robocze w godz. 8.00-17.00. Kontakt tel.: 606 531 990 (sprzedający) lub 502 171 681 (właściciel warsztatu).

niedziela, 07 listopada 2010 Telefon: 606 531 990

Sprzedam : Maszyny rolnicze Kliknij aby powiększyć obrazek.

Kombajn zbożowy Deutz-Fahr 1302M OKAZJA!!!

Mam do sprzedania kombajn zbożowy Deutz-Fahr 1302M w cenie 49.000zł. Rok produkcji 1982, szerokość robocza 4,20m, dwie kosy zapasowe, wysuwane motowidła, hydrauliczny wysyp zboża, sieczkarnia, silnik Deutz 6 cylindrowy+ turbina, chłodzony powietrzem, niepogięty, oryginalny lakier,2300 mtg, szerokie ogumienie, posiada dużą wydajność. Stan techniczny bardzo dobry, sprawny 100%. Zainteresowanych proszę o kontakt tel.: (025)796-00-12 (dzwonić po 〖20〗^00godz).

niedziela, 07 listopada 2010 Telefon: 025 796 00 12

sprzęt rolniczy

mam na sprzedarz:
-linie do karmienia i pojenia drobu
-2 silosy paszowe z podajnikami ślimakowymi
-kosz do kosiarki alko
-maszynka do mielenia mięsa dzik 2l
-płyta grzewcza kromet

niedziela, 07 listopada 2010 Telefon: 885-856-996

sadzarka do ziemniaków i kopaczka do ziemniaków i buraków

Sprzedam kopaczkę elewatorową dwurzędową do ziemniaków z adapterem do kopania buraków oraz sadzarkę dwurzędową do ziemniaków S 206 (koła w komplecie)

niedziela, 07 listopada 2010 Telefon: 774319131

kopaczka do ziemniaków i sadzarka

Kopaczka elewatorowa dwurzędowa do ziemniaków i buraków oraz sadzarka